BOLTA RECE SUB ARINI S.R.L.

BOLTA RECE SUB ARINI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41434538, Nr. Reg. Com. J2019001481325. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ALEEA MIHAI EMINESCU, NR.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BOLTA RECE SUB ARINI S.R.L.
CUI
41434538
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001481325
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ALEEA MIHAI EMINESCU, NR.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, BOLTA RECE SUB ARINI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 399.000 lei, o pierdere netă de 2.567.689 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3,0 mil.−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 399.000 lei2019 · Profit net: −99.281 lei2020 · Profit net: −63.093 lei2021 · Profit net: 786.599 lei2022 · Profit net: −190.327 lei2023 · Profit net: −354.668 lei2024 · Profit net: −1.133.221 lei2025 · Profit net: −2.567.689 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.000 lei20192025: 399.000 lei399 mii2025
Profit net lei
2019: −99.281 lei20192020: −63.093 lei20202021: 786.599 lei787 mii20212022: −190.327 lei20222023: −354.668 lei20232024: −1.133.221 lei20242025: −2.567.689 lei−2,6 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru BOLTA RECE SUB ARINI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 399.000 lei −2.567.689 lei în scădere față de 2024 20.710.817 lei în creștere față de 2024 17.540.305 lei 526.156 lei −2.644.356 lei 2
2024 — −1.133.221 lei în scădere față de 2023 14.471.374 lei în creștere față de 2023 13.630.185 lei 791.698 lei −49.491 lei 2
2023 — −354.668 lei în scădere față de 2022 7.843.869 lei în creștere față de 2022 8.230.249 lei 697.551 lei 1.083.931 lei 2
2022 — −190.327 lei în scădere față de 2021 4.955.816 lei în creștere față de 2021 6.341.735 lei 52.680 lei 1.438.599 lei 2
2021 — 786.599 lei în creștere față de 2020 3.843.202 lei în creștere față de 2020 4.611.273 lei 557.154 lei 1.325.225 lei 2
2020 — −63.093 lei în creștere față de 2019 2.674.776 lei în creștere față de 2019 2.410.327 lei 102.475 lei −161.974 lei —
2019 3.000 lei −99.281 lei 2.078.625 lei 1.961.241 lei 18.503 lei −98.881 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare