BOMBA CU JAR S.R.L.

BOMBA CU JAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 39031622, Nr. Reg. Com. J15/290/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 16 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DEALU MARE COM. BUCIUMENI, NR.391. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BOMBA CU JAR S.R.L.
CUI
39031622
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/290/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 martie 2018
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DEALU MARE COM. BUCIUMENI, NR.391
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2025, BOMBA CU JAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.118.311 lei, o pierdere netă de 409.751 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 183.817 lei2019 · Cifra de afaceri: 236.637 lei2020 · Cifra de afaceri: 396.596 lei2021 · Cifra de afaceri: 905.493 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.171.396 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.509.210 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.786.989 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.118.311 lei2018 · Profit net: 7.724 lei2019 · Profit net: 75.264 lei2020 · Profit net: −25.650 lei2021 · Profit net: 22.484 lei2022 · Profit net: 70.481 lei2023 · Profit net: 25.731 lei2024 · Profit net: 33.291 lei2025 · Profit net: −409.751 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 183.817 lei'182019: 236.637 lei'192020: 396.596 lei'202021: 905.493 lei'212022: 1.171.396 lei'222023: 1.509.210 lei'232024: 1.786.989 lei1,8 mil.'242025: 1.118.311 lei1,1 mil.'25
Profit net lei
2018: 7.724 lei'182019: 75.264 lei75 mii'192020: −25.650 lei'202021: 22.484 lei'212022: 70.481 lei'222023: 25.731 lei'232024: 33.291 lei'242025: −409.751 lei−410 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BOMBA CU JAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.118.311 lei în scădere față de 2024 −409.751 lei în scădere față de 2024 916.494 lei în creștere față de 2024 349.422 lei 216.582 lei −350.490 lei 7 în scădere față de 2024
2024 1.786.989 lei în creștere față de 2023 33.291 lei în creștere față de 2023 751.228 lei în scădere față de 2023 362.303 lei 446.388 lei 59.261 lei 10 în creștere față de 2023
2023 1.509.210 lei în creștere față de 2022 25.731 lei în scădere față de 2022 763.196 lei în creștere față de 2022 368.223 lei 418.256 lei 25.971 lei 6
2022 1.171.396 lei în creștere față de 2021 70.481 lei în creștere față de 2021 278.016 lei în creștere față de 2021 17.246 lei 331.491 lei 70.721 lei 6 în creștere față de 2021
2021 905.493 lei în creștere față de 2020 22.484 lei în creștere față de 2020 104.467 lei în creștere față de 2020 23.333 lei 161.157 lei 80.023 lei 5 în creștere față de 2020
2020 396.596 lei în creștere față de 2019 −25.650 lei în scădere față de 2019 76.113 lei în creștere față de 2019 — 133.652 lei 57.539 lei 3
2019 236.637 lei în creștere față de 2018 75.264 lei în creștere față de 2018 19.267 lei în scădere față de 2018 — 102.455 lei 83.188 lei —
2018 183.817 lei 7.724 lei 22.790 lei — 30.714 lei 7.924 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare