BOUTIQUE TRAVEL & EVENTS S.R.L.

Radiată din 26 martie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

BOUTIQUE TRAVEL & EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 40421602, Nr. Reg. Com. J52/87/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7911 - Activitati ale agentiilor turistice. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT IZVOARELE COM. IZVOARELE, STR. LINIA MARE, NR.1, CORP C1, CAMERA 1, cod poștal 087140. Societatea este radiată din data de 26 martie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BOUTIQUE TRAVEL & EVENTS S.R.L.
CUI
40421602
Stare
Radiată din 26 martie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J52/87/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2019
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT IZVOARELE COM. IZVOARELE, STR. LINIA MARE, NR.1, CORP C1, CAMERA 1
Cod poștal
087140
Cod CAEN
7911
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor turistice

Situații financiare

În 2023, BOUTIQUE TRAVEL & EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.302 lei, un profit net de 7.795 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 47.597 lei2021 · Cifra de afaceri: 31.962 lei2022 · Cifra de afaceri: 29.595 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.302 lei2019 · Profit net: −562 lei2020 · Profit net: 19.746 lei2021 · Profit net: 7.308 lei2022 · Profit net: −13.087 lei2023 · Profit net: 7.795 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 47.597 lei48 mii20202021: 31.962 lei20212022: 29.595 lei20222023: 17.302 lei17 mii2023
Profit net lei
2019: −562 lei20192020: 19.746 lei20 mii20202021: 7.308 lei20212022: −13.087 lei−13 mii20222023: 7.795 lei8 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru BOUTIQUE TRAVEL & EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 17.302 lei în scădere față de 2022 7.795 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 21.400 lei 21.400 lei —
2022 29.595 lei în scădere față de 2021 −13.087 lei în scădere față de 2021 37.081 lei în creștere față de 2021 89.073 lei 15.608 lei 13.605 lei —
2021 31.962 lei în scădere față de 2020 7.308 lei în scădere față de 2020 36.607 lei în scădere față de 2020 160.374 lei 10.916 lei 26.692 lei —
2020 47.597 lei 19.746 lei în creștere față de 2019 62.318 lei în creștere față de 2019 231.674 lei 6.015 lei 19.384 lei 1
2019 — −562 lei 44.014 lei 38.432 lei 5.220 lei −362 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare