BRE-YSA GAZ PLUS S.R.L.

BRE-YSA GAZ PLUS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 42555678, Nr. Reg. Com. J06/394/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4799 - Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor. Societatea a fost înființată la data de 28 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. VALEA SIGMIRULUI, NR.38. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BRE-YSA GAZ PLUS S.R.L.
CUI
42555678
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/394/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 mai 2020
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. VALEA SIGMIRULUI, NR.38
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4799
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor

Situații financiare

În 2025, BRE-YSA GAZ PLUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 83.934 lei, un profit net de 8.171 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 572 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.665 lei2023 · Cifra de afaceri: 50.589 lei2024 · Cifra de afaceri: 52.684 lei2025 · Cifra de afaceri: 83.934 lei2020 · Profit net: −4.375 lei2022 · Profit net: 9.907 lei2023 · Profit net: 2.796 lei2024 · Profit net: 7.549 lei2025 · Profit net: 8.171 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 572 lei20202022: 40.665 lei20222023: 50.589 lei20232024: 52.684 lei20242025: 83.934 lei84 mii2025
Profit net lei
2020: −4.375 lei−4 mii20202022: 9.907 lei10 mii20222023: 2.796 lei20232024: 7.549 lei20242025: 8.171 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BRE-YSA GAZ PLUS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 83.934 lei în creștere față de 2024 8.171 lei în creștere față de 2024 68.333 lei în scădere față de 2024 — 92.582 lei 24.249 lei —
2024 52.684 lei în creștere față de 2023 7.549 lei în creștere față de 2023 69.417 lei în scădere față de 2023 — 85.494 lei 16.077 lei —
2023 50.589 lei în creștere față de 2022 2.796 lei în scădere față de 2022 71.490 lei în creștere față de 2022 — 80.018 lei 8.528 lei —
2022 40.665 lei în creștere față de 2020 9.907 lei în creștere față de 2020 63.299 lei în creștere față de 2020 — 69.031 lei 5.732 lei —
2020 572 lei −4.375 lei 37.358 lei — 33.183 lei −4.175 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare