BRETCARS S.R.L.

BRETCARS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42840984, Nr. Reg. Com. J2022004217127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 29 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CĂLUGĂRENI, NR.17, AP.4, cod poștal 405200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BRETCARS S.R.L.
CUI
42840984
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022004217127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iulie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CĂLUGĂRENI, NR.17, AP.4
Cod poștal
405200
Cod CAEN
4781
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, BRETCARS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.223.278 lei, o pierdere netă de 200.923 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 514.762 lei2022 · Cifra de afaceri: 267.404 lei2023 · Cifra de afaceri: 303.367 lei2024 · Cifra de afaceri: 300.676 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.223.278 lei2020 · Profit net: −5.651 lei2021 · Profit net: −78.231 lei2022 · Profit net: 27.041 lei2023 · Profit net: 46.378 lei2024 · Profit net: −290.419 lei2025 · Profit net: −200.923 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 514.762 lei20212022: 267.404 lei20222023: 303.367 lei20232024: 300.676 lei20242025: 1.223.278 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2020: −5.651 lei20202021: −78.231 lei20212022: 27.041 lei20222023: 46.378 lei46 mii20232024: −290.419 lei−290 mii20242025: −200.923 lei−201 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BRETCARS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.223.278 lei în creștere față de 2024 −200.923 lei în creștere față de 2024 785.826 lei în creștere față de 2024 — 269.286 lei −516.400 lei —
2024 300.676 lei în scădere față de 2023 −290.419 lei în scădere față de 2023 754.807 lei în creștere față de 2023 — 553.975 lei −300.682 lei 1
2023 303.367 lei în creștere față de 2022 46.378 lei în creștere față de 2022 677.420 lei în creștere față de 2022 12.165 lei 654.852 lei −10.263 lei 1
2022 267.404 lei în scădere față de 2021 27.041 lei în creștere față de 2021 560.935 lei în scădere față de 2021 39.727 lei 464.427 lei −56.641 lei 1
2021 514.762 lei −78.231 lei în scădere față de 2020 612.493 lei în creștere față de 2020 67.465 lei 461.206 lei −83.682 lei —
2020 — −5.651 lei 302.338 lei 98.801 lei 197.666 lei −5.451 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare