BRUDERRCONSTRUCT S.R.L.

BRUDERRCONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42522832, Nr. Reg. Com. J2020001321128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA MICUS, NR.6, BL.A9, SC.1, ET.5, AP.21, cod poștal 400510. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BRUDERRCONSTRUCT S.R.L.
CUI
42522832
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001321128
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA MICUS, NR.6, BL.A9, SC.1, ET.5, AP.21
Cod poștal
400510
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, BRUDERRCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 75.350 lei, un profit net de 32.102 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 66.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 48.447 lei2023 · Cifra de afaceri: 64.682 lei2024 · Cifra de afaceri: 37.650 lei2025 · Cifra de afaceri: 75.350 lei2021 · Profit net: 21.410 lei2022 · Profit net: −17.357 lei2023 · Profit net: −23.134 lei2024 · Profit net: −22.995 lei2025 · Profit net: 32.102 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 66.010 lei20212022: 48.447 lei20222023: 64.682 lei20232024: 37.650 lei20242025: 75.350 lei75 mii2025
Profit net lei
2021: 21.410 lei20212022: −17.357 lei20222023: −23.134 lei−23 mii20232024: −22.995 lei20242025: 32.102 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BRUDERRCONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 75.350 lei în creștere față de 2024 32.102 lei în creștere față de 2024 16.423 lei în scădere față de 2024 3.212 lei 4.086 lei −9.125 lei —
2024 37.650 lei în scădere față de 2023 −22.995 lei în creștere față de 2023 49.163 lei în creștere față de 2023 4.111 lei 3.824 lei −41.228 lei 1
2023 64.682 lei în creștere față de 2022 −23.134 lei în scădere față de 2022 25.117 lei în creștere față de 2022 5.011 lei 1.874 lei −18.232 lei 1
2022 48.447 lei în scădere față de 2021 −17.357 lei în scădere față de 2021 1.551 lei în scădere față de 2021 5.911 lei 542 lei 4.902 lei 1
2021 66.010 lei 21.410 lei 3.178 lei 2.273 lei 23.164 lei 22.259 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare