BRUMA TOTAL CONSTRUCT SRL

BRUMA TOTAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 37872246, Nr. Reg. Com. J06/789/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ILVA MICĂ COM. ILVA MICĂ, NR.507A, cod poștal 427095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BRUMA TOTAL CONSTRUCT SRL
CUI
37872246
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/789/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2017
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ILVA MICĂ COM. ILVA MICĂ, NR.507A
Cod poștal
427095
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2024, BRUMA TOTAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 314.232 lei, un profit net de 4.545 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 138.810 lei2020 · Cifra de afaceri: 327.624 lei2021 · Cifra de afaceri: 662.374 lei2022 · Cifra de afaceri: 467.059 lei2023 · Cifra de afaceri: 547.482 lei2024 · Cifra de afaceri: 314.232 lei2019 · Profit net: 5.390 lei2020 · Profit net: 43.525 lei2021 · Profit net: 6.089 lei2022 · Profit net: 8.155 lei2023 · Profit net: 103.147 lei2024 · Profit net: 4.545 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 138.810 lei20192020: 327.624 lei20202021: 662.374 lei662 mii20212022: 467.059 lei20222023: 547.482 lei20232024: 314.232 lei314 mii2024
Profit net lei
2019: 5.390 lei20192020: 43.525 lei20202021: 6.089 lei20212022: 8.155 lei20222023: 103.147 lei103 mii20232024: 4.545 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru BRUMA TOTAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 314.232 lei în scădere față de 2023 4.545 lei în scădere față de 2023 134.082 lei în scădere față de 2023 3.290 lei 297.327 lei 166.535 lei 1
2023 547.482 lei în creștere față de 2022 103.147 lei în creștere față de 2022 138.471 lei în scădere față de 2022 — 300.460 lei 161.989 lei 1 în scădere față de 2022
2022 467.059 lei în scădere față de 2021 8.155 lei în creștere față de 2021 418.665 lei în creștere față de 2021 — 477.507 lei 58.842 lei 2 în scădere față de 2021
2021 662.374 lei în creștere față de 2020 6.089 lei în scădere față de 2020 386.669 lei în creștere față de 2020 — 437.355 lei 50.686 lei 4 în creștere față de 2020
2020 327.624 lei în creștere față de 2019 43.525 lei în creștere față de 2019 141.167 lei în creștere față de 2019 — 185.764 lei 44.597 lei 3 în creștere față de 2019
2019 138.810 lei 5.390 lei 9.660 lei 0 lei 10.732 lei 1.072 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare