BSL RESIDENCE CONSTRUCT SRL

BSL RESIDENCE CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 37939010, Nr. Reg. Com. J2017001114326. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SOFOCLE, NR.1, cod poștal 550183. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BSL RESIDENCE CONSTRUCT SRL
CUI
37939010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001114326
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SOFOCLE, NR.1
Cod poștal
550183
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, BSL RESIDENCE CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.737 lei, o pierdere netă de 34.567 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.225.532 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.442.787 lei2021 · Cifra de afaceri: 29.222 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.235 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.113.300 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.722 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.737 lei2017 · Profit net: −12.956 lei2018 · Profit net: −60.244 lei2019 · Profit net: 1.538.016 lei2020 · Profit net: 3.281.336 lei2021 · Profit net: −367.058 lei2022 · Profit net: −83.420 lei2023 · Profit net: 277.340 lei2024 · Profit net: 346.562 lei2025 · Profit net: −34.567 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei'182019: 4.225.532 lei'192020: 9.442.787 lei9,4 mil.'202021: 29.222 lei'212022: 103.235 lei'222023: 1.113.300 lei'232024: 54.722 lei'242025: 6.737 lei7 mii'25
Profit net lei
2017: −12.956 lei'172018: −60.244 lei'182019: 1.538.016 lei'192020: 3.281.336 lei3,3 mil.'202021: −367.058 lei−367 mii'212022: −83.420 lei'222023: 277.340 lei'232024: 346.562 lei'242025: −34.567 lei−35 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru BSL RESIDENCE CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.737 lei în scădere față de 2024 −34.567 lei în scădere față de 2024 149.386 lei în scădere față de 2024 7.118 lei 780.192 lei 637.924 lei —
2024 54.722 lei în scădere față de 2023 346.562 lei în creștere față de 2023 155.440 lei în creștere față de 2023 38.841 lei 833.357 lei 716.758 lei —
2023 1.113.300 lei în creștere față de 2022 277.340 lei în creștere față de 2022 117.728 lei în scădere față de 2022 394.931 lei 811.036 lei 1.088.239 lei —
2022 103.235 lei în creștere față de 2021 −83.420 lei în creștere față de 2021 174.875 lei în scădere față de 2021 884.317 lei 134.066 lei 843.508 lei 0 în scădere față de 2021
2021 29.222 lei în scădere față de 2020 −367.058 lei în scădere față de 2020 523.330 lei în scădere față de 2020 1.314.143 lei 136.115 lei 926.928 lei 2
2020 9.442.787 lei în creștere față de 2019 3.281.336 lei în creștere față de 2019 903.812 lei în scădere față de 2019 615.134 lei 3.467.083 lei 3.178.612 lei 2 în creștere față de 2019
2019 4.225.532 lei în creștere față de 2018 1.538.016 lei în creștere față de 2018 7.816.948 lei în creștere față de 2018 1.346.799 lei 7.935.660 lei 1.465.715 lei 1
2018 0 lei −60.244 lei în scădere față de 2017 3.760.760 lei în creștere față de 2017 1.473.452 lei 2.215.008 lei −72.300 lei —
2017 — −12.956 lei 369.178 lei 287.640 lei 69.482 lei −12.056 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare