B&T STUDIO BEAUTY SRL

B&T STUDIO BEAUTY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38315529, Nr. Reg. Com. J23/5033/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. LIVEZILOR, NR.40A, C2, ANEXA P, cod poștal 077135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
B&T STUDIO BEAUTY SRL
CUI
38315529
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5033/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. LIVEZILOR, NR.40A, C2, ANEXA P
Cod poștal
077135
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, B&T STUDIO BEAUTY SRL a raportat o cifră de afaceri de 81.794 lei, un profit net de 6.411 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202220242018 · Cifra de afaceri: 39.746 lei2019 · Cifra de afaceri: 164.578 lei2020 · Cifra de afaceri: 154.958 lei2022 · Cifra de afaceri: 241.476 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.794 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: −76.523 lei2019 · Profit net: 45.015 lei2020 · Profit net: 35.055 lei2022 · Profit net: 63.139 lei2024 · Profit net: 6.411 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 39.746 lei20182019: 164.578 lei20192020: 154.958 lei20202022: 241.476 lei241 mii20222024: 81.794 lei82 mii2024
Profit net lei
2017: 0 lei20172018: −76.523 lei−77 mii20182019: 45.015 lei20192020: 35.055 lei20202022: 63.139 lei63 mii20222024: 6.411 lei6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru B&T STUDIO BEAUTY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 81.794 lei în scădere față de 2022 6.411 lei în scădere față de 2022 6.264 lei în scădere față de 2022 1 lei 193.601 lei 187.338 lei 1 în scădere față de 2022
2022 241.476 lei în creștere față de 2020 63.139 lei în creștere față de 2020 12.434 lei în scădere față de 2020 125.001 lei 46.786 lei 159.353 lei 3 în scădere față de 2020
2020 154.958 lei în scădere față de 2019 35.055 lei în scădere față de 2019 114.022 lei în creștere față de 2019 — 117.769 lei 3.747 lei 4
2019 164.578 lei în creștere față de 2018 45.015 lei în creștere față de 2018 68.611 lei în scădere față de 2018 — 37.303 lei −31.308 lei 4
2018 39.746 lei −76.523 lei în scădere față de 2017 79.896 lei în creștere față de 2017 — 3.573 lei −76.323 lei 4
2017 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare