BUCĂŢELE DE SENIN S.R.L.

BUCĂŢELE DE SENIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40831793, Nr. Reg. Com. J33/775/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MITOCU DRAGOMIRNEI COM. MITOCU DRAGOMIRNEI, STR. DRAGOMIRNEI, NR.165, cod poștal 727365. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUCĂŢELE DE SENIN S.R.L.
CUI
40831793
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/775/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT MITOCU DRAGOMIRNEI COM. MITOCU DRAGOMIRNEI, STR. DRAGOMIRNEI, NR.165
Cod poștal
727365
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, BUCĂŢELE DE SENIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 347.014 lei, un profit net de 111.596 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 234.355 lei2020 · Cifra de afaceri: 194.151 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.632 lei2022 · Cifra de afaceri: 159.333 lei2023 · Cifra de afaceri: 148.810 lei2024 · Cifra de afaceri: 270.614 lei2025 · Cifra de afaceri: 347.014 lei2019 · Profit net: 211.582 lei2020 · Profit net: 158.868 lei2021 · Profit net: 11.963 lei2022 · Profit net: 93.897 lei2023 · Profit net: −87.254 lei2024 · Profit net: 13.476 lei2025 · Profit net: 111.596 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 234.355 lei20192020: 194.151 lei20202021: 70.632 lei20212022: 159.333 lei20222023: 148.810 lei20232024: 270.614 lei20242025: 347.014 lei347 mii2025
Profit net lei
2019: 211.582 lei212 mii20192020: 158.868 lei20202021: 11.963 lei20212022: 93.897 lei20222023: −87.254 lei−87 mii20232024: 13.476 lei20242025: 111.596 lei112 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BUCĂŢELE DE SENIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 347.014 lei în creștere față de 2024 111.596 lei în creștere față de 2024 18.389 lei în scădere față de 2024 33.184 lei 116.907 lei 131.957 lei 1 în scădere față de 2024
2024 270.614 lei în creștere față de 2023 13.476 lei în creștere față de 2023 74.714 lei în scădere față de 2023 39.350 lei 55.684 lei 20.360 lei 2 în creștere față de 2023
2023 148.810 lei în scădere față de 2022 −87.254 lei în scădere față de 2022 122.388 lei în creștere față de 2022 53.825 lei 75.447 lei 6.884 lei 1
2022 159.333 lei în creștere față de 2021 93.897 lei în creștere față de 2021 38.070 lei în creștere față de 2021 9.510 lei 122.698 lei 94.138 lei 1
2021 70.632 lei în scădere față de 2020 11.963 lei în scădere față de 2020 1.970 lei în scădere față de 2020 9.148 lei 271.035 lei 278.213 lei 1
2020 194.151 lei în scădere față de 2019 158.868 lei în scădere față de 2019 3.139 lei în scădere față de 2019 4.872 lei 264.517 lei 266.250 lei 1
2019 234.355 lei 211.582 lei 11.334 lei 2.742 lei 220.374 lei 211.782 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare