BUCO-BUILDING S.R.L.

Inactivă fiscal din 12 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BUCO-BUILDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41528861, Nr. Reg. Com. J33/1440/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 19 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT VOITINEL COM. VOITINEL, NR.179, cod poștal 727282. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUCO-BUILDING S.R.L.
CUI
41528861
Stare
Inactivă fiscal din 12 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J33/1440/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 august 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT VOITINEL COM. VOITINEL, NR.179
Cod poștal
727282
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, BUCO-BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108.289 lei, un profit net de 43.977 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 36.495 lei2020 · Cifra de afaceri: 59.930 lei2021 · Cifra de afaceri: 95.631 lei2022 · Cifra de afaceri: 249.025 lei2023 · Cifra de afaceri: 163.858 lei2024 · Cifra de afaceri: 108.289 lei2019 · Profit net: 34.454 lei2020 · Profit net: 58.260 lei2021 · Profit net: 82.746 lei2022 · Profit net: 202.387 lei2023 · Profit net: 107.250 lei2024 · Profit net: 43.977 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 36.495 lei20192020: 59.930 lei20202021: 95.631 lei20212022: 249.025 lei249 mii20222023: 163.858 lei20232024: 108.289 lei108 mii2024
Profit net lei
2019: 34.454 lei20192020: 58.260 lei20202021: 82.746 lei20212022: 202.387 lei202 mii20222023: 107.250 lei20232024: 43.977 lei44 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru BUCO-BUILDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 108.289 lei în scădere față de 2023 43.977 lei în scădere față de 2023 43.141 lei în creștere față de 2023 — 127.702 lei 84.561 lei 1
2023 163.858 lei în scădere față de 2022 107.250 lei în scădere față de 2022 13.821 lei în scădere față de 2022 — 151.205 lei 137.384 lei 1
2022 249.025 lei în creștere față de 2021 202.387 lei în creștere față de 2021 23.814 lei în creștere față de 2021 87 lei 226.354 lei 202.627 lei 1
2021 95.631 lei în creștere față de 2020 82.746 lei în creștere față de 2020 6.479 lei în creștere față de 2020 218 lei 89.247 lei 82.986 lei 1
2020 59.930 lei în creștere față de 2019 58.260 lei în creștere față de 2019 465 lei în scădere față de 2019 348 lei 93.031 lei 92.914 lei —
2019 36.495 lei 34.454 lei 2.595 lei 479 lei 36.770 lei 34.654 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare