BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L.

BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 39779012, Nr. Reg. Com. J05/2002/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT TĂUT COM. BATĂR, TĂUT, NR.221, cod poștal 417048. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39779012
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/2002/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 august 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT TĂUT COM. BATĂR, TĂUT, NR.221
Cod poștal
417048
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.061.600 lei, un profit net de 334.172 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20182019202020222023202420252018 · Cifra de afaceri: 235.801 lei2019 · Cifra de afaceri: 299.198 lei2020 · Cifra de afaceri: 295.744 lei2022 · Cifra de afaceri: 436.387 lei2023 · Cifra de afaceri: 781.635 lei2024 · Cifra de afaceri: 400.485 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.061.600 lei2018 · Profit net: 152.794 lei2019 · Profit net: 71.920 lei2020 · Profit net: 22.443 lei2022 · Profit net: 26.195 lei2023 · Profit net: 32.383 lei2024 · Profit net: 63.076 lei2025 · Profit net: 334.172 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 235.801 lei20182019: 299.198 lei20192020: 295.744 lei20202022: 436.387 lei20222023: 781.635 lei20232024: 400.485 lei20242025: 1.061.600 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2018: 152.794 lei20182019: 71.920 lei20192020: 22.443 lei20202022: 26.195 lei20222023: 32.383 lei20232024: 63.076 lei20242025: 334.172 lei334 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.061.600 lei în creștere față de 2024 334.172 lei în creștere față de 2024 147.778 lei în creștere față de 2024 71.644 lei 410.940 lei 334.806 lei 4 în creștere față de 2024
2024 400.485 lei în scădere față de 2023 63.076 lei în creștere față de 2023 134.830 lei în creștere față de 2023 64.490 lei 159.863 lei 89.523 lei 2 în scădere față de 2023
2023 781.635 lei în creștere față de 2022 32.383 lei în creștere față de 2022 120.943 lei în creștere față de 2022 63.435 lei 228.521 lei 171.013 lei 6
2022 436.387 lei în creștere față de 2020 26.195 lei în creștere față de 2020 92.131 lei în creștere față de 2020 58.857 lei 612.662 lei 579.388 lei 6 în creștere față de 2020
2020 295.744 lei în scădere față de 2019 22.443 lei în scădere față de 2019 8.424 lei în scădere față de 2019 — 255.781 lei 247.357 lei 4
2019 299.198 lei în creștere față de 2018 71.920 lei în scădere față de 2018 17.418 lei în creștere față de 2018 — 242.332 lei 224.914 lei 4 în creștere față de 2018
2018 235.801 lei 152.794 lei 5.039 lei — 158.033 lei 152.994 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare