BUILDING IMPROVEMENT S.R.L.

BUILDING IMPROVEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39748806, Nr. Reg. Com. J12/3636/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4331 - Lucrari de ipsoserie. Societatea a fost înființată la data de 13 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.44, BL.P4, SC.1, ET.2, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUILDING IMPROVEMENT S.R.L.
CUI
39748806
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3636/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 august 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.44, BL.P4, SC.1, ET.2, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4331
Domeniu de activitate
Lucrari de ipsoserie

Situații financiare

În 2025, BUILDING IMPROVEMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 320 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182019202020212023202420252018 · Cifra de afaceri: 74.535 lei2019 · Cifra de afaceri: 109.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 184.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 96.327 lei2018 · Profit net: 33.309 lei2019 · Profit net: −44.526 lei2020 · Profit net: 62.218 lei2021 · Profit net: −15.790 lei2023 · Profit net: −1.570 lei2024 · Profit net: −14.365 lei2025 · Profit net: −320 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 74.535 lei20182019: 109.200 lei20192020: 184.200 lei184 mii20202021: 96.327 lei96 mii2021
Profit net lei
2018: 33.309 lei20182019: −44.526 lei−45 mii20192020: 62.218 lei62 mii20202021: −15.790 lei20212023: −1.570 lei20232024: −14.365 lei20242025: −320 lei−3202025
Indicatori financiari pe ani pentru BUILDING IMPROVEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −320 lei în creștere față de 2024 2.511 lei 1.015 lei 88.963 lei 87.467 lei —
2024 — −14.365 lei în scădere față de 2023 2.511 lei în scădere față de 2023 1.335 lei 88.963 lei 87.787 lei —
2023 — −1.570 lei în creștere față de 2021 49.676 lei în creștere față de 2021 2.905 lei 148.924 lei 102.153 lei —
2021 96.327 lei în scădere față de 2020 −15.790 lei în scădere față de 2020 39.705 lei în scădere față de 2020 6.046 lei 68.870 lei 35.211 lei 2
2020 184.200 lei în creștere față de 2019 62.218 lei în creștere față de 2019 84.832 lei în creștere față de 2019 7.616 lei 128.217 lei 51.001 lei 2
2019 109.200 lei în creștere față de 2018 −44.526 lei în scădere față de 2018 30.215 lei în creștere față de 2018 — 18.998 lei −11.217 lei 2
2018 74.535 lei 33.309 lei 6.784 lei — 40.093 lei 33.309 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare