BUILDING QUALITY CONSTRUCTION S.R.L.

Inactivă fiscal din 10 octombrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BUILDING QUALITY CONSTRUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40477468, Nr. Reg. Com. J2019000215240. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. MINERILOR, NR.3. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 10 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUILDING QUALITY CONSTRUCTION S.R.L.
CUI
40477468
Stare
Inactivă fiscal din 10 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2019000215240
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. MINERILOR, NR.3
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, BUILDING QUALITY CONSTRUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 20.298 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 474.562 lei2021 · Cifra de afaceri: 312.308 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.418 lei2019 · Profit net: −67.164 lei2020 · Profit net: 411.995 lei2021 · Profit net: 260.042 lei2022 · Profit net: 259.197 lei2023 · Profit net: −20.298 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 474.562 lei475 mii20202021: 312.308 lei20212022: 207.418 lei207 mii2022
Profit net lei
2019: −67.164 lei−67 mii20192020: 411.995 lei412 mii20202021: 260.042 lei20212022: 259.197 lei20222023: −20.298 lei−20 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru BUILDING QUALITY CONSTRUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −20.298 lei în scădere față de 2022 142.439 lei în creștere față de 2022 249 lei 200.875 lei 58.685 lei 1
2022 207.418 lei în scădere față de 2021 259.197 lei în scădere față de 2021 24.493 lei în scădere față de 2021 4.257 lei 399.219 lei 378.983 lei 1
2021 312.308 lei în scădere față de 2020 260.042 lei în scădere față de 2020 54.599 lei în creștere față de 2020 14.644 lei 645.328 lei 605.373 lei 1
2020 474.562 lei 411.995 lei în creștere față de 2019 34.340 lei în scădere față de 2019 23.936 lei 355.735 lei 345.331 lei 1
2019 — −67.164 lei 88.099 lei 20.875 lei 560 lei −66.664 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare