BULDANADI CONSTRUCT S.R.L.

BULDANADI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41737094, Nr. Reg. Com. J29/2960/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 8 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. CUZA VODĂ, NR.53, cod poștal 105500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BULDANADI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41737094
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2960/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 octombrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. CUZA VODĂ, NR.53
Cod poștal
105500
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, BULDANADI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.808.202 lei, o pierdere netă de 383.619 lei și un număr mediu de 13 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 54.620 lei2020 · Cifra de afaceri: 91.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.309.724 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.808.202 lei2019 · Profit net: 38.474 lei2020 · Profit net: 76.202 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −2.405 lei2023 · Profit net: 301.133 lei2024 · Profit net: −383.619 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 54.620 lei20192020: 91.080 lei20202021: 0 lei20212023: 1.309.724 lei20232024: 1.808.202 lei1,8 mil.2024
Profit net lei
2019: 38.474 lei20192020: 76.202 lei20202021: 0 lei20212022: −2.405 lei20222023: 301.133 lei301 mii20232024: −383.619 lei−384 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru BULDANADI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.808.202 lei în creștere față de 2023 −383.619 lei în scădere față de 2023 774.099 lei în creștere față de 2023 65.161 lei 369.923 lei −339.015 lei 13 în creștere față de 2023
2023 1.309.724 lei 301.133 lei în creștere față de 2022 138.958 lei în creștere față de 2022 23.669 lei 419.892 lei 304.603 lei 6
2022 — −2.405 lei în scădere față de 2021 5.450 lei în creștere față de 2021 — 3.471 lei −1.979 lei —
2021 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 4.108 lei 0 lei 118.984 lei 114.876 lei 0 în scădere față de 2020
2020 91.080 lei în creștere față de 2019 76.202 lei în creștere față de 2019 4.108 lei în scădere față de 2019 0 lei 118.984 lei 114.876 lei 1
2019 54.620 lei 38.474 lei 17.653 lei — 56.327 lei 38.674 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare