BULL-TAUR FARM S.R.L.

Inactivă fiscal din 24 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BULL-TAUR FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39910516, Nr. Reg. Com. J02/1539/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4623 - Comert cu ridicata al animalelor vii. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT VINGA COM. VINGA, G VINGA, STR. FÂNTÂNII. NR. 3, cod poștal 317400. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BULL-TAUR FARM S.R.L.
CUI
39910516
Stare
Inactivă fiscal din 24 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J02/1539/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 septembrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT VINGA COM. VINGA, G VINGA, STR. FÂNTÂNII. NR. 3
Cod poștal
317400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4623
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al animalelor vii

Situații financiare

În 2022, BULL-TAUR FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.729.100 lei, un profit net de 208.055 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 130.138 lei2019 · Cifra de afaceri: 974.270 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.306.468 lei2021 · Cifra de afaceri: 623.239 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.729.100 lei2018 · Profit net: −11.917 lei2019 · Profit net: 5.889 lei2020 · Profit net: 284.795 lei2021 · Profit net: 13.310 lei2022 · Profit net: 208.055 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 130.138 lei20182019: 974.270 lei20192020: 1.306.468 lei20202021: 623.239 lei20212022: 1.729.100 lei1,7 mil.2022
Profit net lei
2018: −11.917 lei−12 mii20182019: 5.889 lei20192020: 284.795 lei285 mii20202021: 13.310 lei20212022: 208.055 lei208 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru BULL-TAUR FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 1.729.100 lei în creștere față de 2021 208.055 lei în creștere față de 2021 973.121 lei în creștere față de 2021 112.177 lei 1.286.058 lei 500.331 lei 1 în scădere față de 2021
2021 623.239 lei în scădere față de 2020 13.310 lei în scădere față de 2020 784.740 lei în creștere față de 2020 75.482 lei 938.803 lei 292.277 lei 2 în creștere față de 2020
2020 1.306.468 lei în creștere față de 2019 284.795 lei în creștere față de 2019 416.070 lei în scădere față de 2019 36.793 lei 658.243 lei 278.966 lei 1
2019 974.270 lei în creștere față de 2018 5.889 lei în creștere față de 2018 585.629 lei în creștere față de 2018 3.446 lei 576.355 lei −5.828 lei 1
2018 130.138 lei −11.917 lei 147.025 lei — 135.308 lei −11.717 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare