BURLACU STELY DAN CONSTRUCT S.R.L.

Activitate suspendată din 11 ianuarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

BURLACU STELY DAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40596051, Nr. Reg. Com. J23/611/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VRANCEI, NR.8, ( FOSTA STRADA VRANCEI), CAMERA 1, cod poștal 077190. Societatea are activitatea suspendată din data de 11 ianuarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BURLACU STELY DAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40596051
Stare
Activitate suspendată din 11 ianuarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/611/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VRANCEI, NR.8, ( FOSTA STRADA VRANCEI), CAMERA 1
Cod poștal
077190
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2021, BURLACU STELY DAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 199.999 lei, o pierdere netă de 69.283 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii2019202020212019 · Cifra de afaceri: 1.350 lei2020 · Cifra de afaceri: 133.847 lei2021 · Cifra de afaceri: 199.999 lei2019 · Profit net: −36.205 lei2020 · Profit net: 40.767 lei2021 · Profit net: −69.283 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.350 lei20192020: 133.847 lei20202021: 199.999 lei200 mii2021
Profit net lei
2019: −36.205 lei20192020: 40.767 lei41 mii20202021: −69.283 lei−69 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru BURLACU STELY DAN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 199.999 lei în creștere față de 2020 −69.283 lei în scădere față de 2020 264.183 lei în creștere față de 2020 9.583 lei 190.080 lei −64.520 lei 3 în creștere față de 2020
2020 133.847 lei în creștere față de 2019 40.767 lei în creștere față de 2019 147.952 lei în creștere față de 2019 — 152.714 lei 4.762 lei 2 în creștere față de 2019
2019 1.350 lei −36.205 lei 101.258 lei — 65.253 lei −36.005 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare