BUSINESS MEDICAL S.R.L.

BUSINESS MEDICAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41904346, Nr. Reg. Com. J2019002037323. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8621 - Activitati de asistenta medicala generala. Societatea a fost înființată la data de 15 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT ŞURA MICĂ COM. ŞURA MICĂ, STR. ALEEA CAMELIEI, NR.22. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUSINESS MEDICAL S.R.L.
CUI
41904346
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002037323
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 noiembrie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT ŞURA MICĂ COM. ŞURA MICĂ, STR. ALEEA CAMELIEI, NR.22
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8621
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala generala

Situații financiare

În 2025, BUSINESS MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 563.418 lei, o pierdere netă de 134.185 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 167.948 lei2021 · Cifra de afaceri: 331.753 lei2022 · Cifra de afaceri: 370.361 lei2023 · Cifra de afaceri: 448.550 lei2024 · Cifra de afaceri: 502.983 lei2025 · Cifra de afaceri: 563.418 lei2020 · Profit net: −65.960 lei2021 · Profit net: 202.586 lei2022 · Profit net: 156.938 lei2023 · Profit net: 170.689 lei2024 · Profit net: 51.776 lei2025 · Profit net: −134.185 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 167.948 lei20202021: 331.753 lei20212022: 370.361 lei20222023: 448.550 lei20232024: 502.983 lei20242025: 563.418 lei563 mii2025
Profit net lei
2020: −65.960 lei20202021: 202.586 lei203 mii20212022: 156.938 lei20222023: 170.689 lei20232024: 51.776 lei20242025: −134.185 lei−134 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BUSINESS MEDICAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 563.418 lei în creștere față de 2024 −134.185 lei în scădere față de 2024 750.997 lei în creștere față de 2024 502.775 lei 425.598 lei −5.711 lei 2
2024 502.983 lei în creștere față de 2023 51.776 lei în scădere față de 2023 295.452 lei în creștere față de 2023 107.340 lei 407.942 lei 219.830 lei 2
2023 448.550 lei în creștere față de 2022 170.689 lei în creștere față de 2022 173.556 lei în scădere față de 2022 128.714 lei 371.810 lei 326.968 lei —
2022 370.361 lei în creștere față de 2021 156.938 lei în scădere față de 2021 204.516 lei în creștere față de 2021 166.515 lei 271.480 lei 233.479 lei 1
2021 331.753 lei în creștere față de 2020 202.586 lei în creștere față de 2020 100.509 lei în scădere față de 2020 51.446 lei 185.604 lei 136.541 lei 1
2020 167.948 lei −65.960 lei 187.027 lei 67.465 lei 53.517 lei −66.045 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare