BUZAS PRO CONFORT S.R.L.

BUZAS PRO CONFORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 41032301, Nr. Reg. Com. J02/850/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT ADEA COM. SINTEA MARE, ADEA, NR.279, cod poștal 317301. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BUZAS PRO CONFORT S.R.L.
CUI
41032301
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/850/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT ADEA COM. SINTEA MARE, ADEA, NR.279
Cod poștal
317301
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, BUZAS PRO CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.560 lei, o pierdere netă de 27.142 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 145.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 264.297 lei2021 · Cifra de afaceri: 67.430 lei2022 · Cifra de afaceri: 278.190 lei2023 · Cifra de afaceri: 229.922 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.784 lei2025 · Cifra de afaceri: 25.560 lei2019 · Profit net: 137.059 lei2020 · Profit net: 111.154 lei2021 · Profit net: 18.293 lei2022 · Profit net: 228.792 lei2023 · Profit net: 89.695 lei2024 · Profit net: −126.657 lei2025 · Profit net: −27.142 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 145.000 lei20192020: 264.297 lei20202021: 67.430 lei20212022: 278.190 lei278 mii20222023: 229.922 lei20232024: 19.784 lei20242025: 25.560 lei26 mii2025
Profit net lei
2019: 137.059 lei20192020: 111.154 lei20202021: 18.293 lei20212022: 228.792 lei229 mii20222023: 89.695 lei20232024: −126.657 lei−127 mii20242025: −27.142 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru BUZAS PRO CONFORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 25.560 lei în creștere față de 2024 −27.142 lei în creștere față de 2024 138.701 lei în creștere față de 2024 — 74.797 lei −63.904 lei 1 în scădere față de 2024
2024 19.784 lei în scădere față de 2023 −126.657 lei în scădere față de 2023 103.970 lei în creștere față de 2023 — 67.208 lei −36.762 lei 2 în creștere față de 2023
2023 229.922 lei în scădere față de 2022 89.695 lei în scădere față de 2022 24.845 lei în creștere față de 2022 — 114.740 lei 89.895 lei 1
2022 278.190 lei în creștere față de 2021 228.792 lei în creștere față de 2021 13.888 lei în creștere față de 2021 — 509.385 lei 495.497 lei 1
2021 67.430 lei în scădere față de 2020 18.293 lei în scădere față de 2020 12.084 lei în creștere față de 2020 — 278.790 lei 266.706 lei —
2020 264.297 lei în creștere față de 2019 111.154 lei în scădere față de 2019 845 lei în scădere față de 2019 0 lei 249.258 lei 248.413 lei 0
2019 145.000 lei 137.059 lei 2.910 lei 0 lei 140.169 lei 137.259 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare