BVB&AXU S.R.L.

BVB&AXU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 44293050, Nr. Reg. Com. J24/861/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT POIENILE DE SUB MUNTE COM. POIENILE DE SUB MUNTE, POIENILE DE SUB MUNTE, NR.4, cod poștal 437220. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
BVB&AXU S.R.L.
CUI
44293050
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/861/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2021
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT POIENILE DE SUB MUNTE COM. POIENILE DE SUB MUNTE, POIENILE DE SUB MUNTE, NR.4
Cod poștal
437220
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, BVB&AXU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 582.865 lei, un profit net de 60.822 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 262.584 lei2022 · Cifra de afaceri: 934.754 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.607.892 lei2024 · Cifra de afaceri: 582.865 lei2021 · Profit net: 223.638 lei2022 · Profit net: 826.779 lei2023 · Profit net: 348.813 lei2024 · Profit net: 60.822 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 262.584 lei20212022: 934.754 lei20222023: 1.607.892 lei1,6 mil.20232024: 582.865 lei583 mii2024
Profit net lei
2021: 223.638 lei20212022: 826.779 lei827 mii20222023: 348.813 lei20232024: 60.822 lei61 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru BVB&AXU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 582.865 lei în scădere față de 2023 60.822 lei în scădere față de 2023 367.060 lei în scădere față de 2023 366.143 lei 81.889 lei 61.062 lei 2
2023 1.607.892 lei în creștere față de 2022 348.813 lei în scădere față de 2022 393.654 lei în creștere față de 2022 504.445 lei 246.133 lei 349.053 lei 2
2022 934.754 lei în creștere față de 2021 826.779 lei în creștere față de 2021 43.009 lei în creștere față de 2021 12.164 lei 873.626 lei 830.617 lei 2
2021 262.584 lei 223.638 lei 8.789 lei — 232.627 lei 223.838 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare