C.A.P VATRA LUMINOASĂ SRL

C.A.P VATRA LUMINOASĂ SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 17870275, Nr. Reg. Com. J15/872/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 15 august 2005. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT MĂRUNŢIŞU COM. COSTEŞTII DIN VALE, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.12 BIS, AP.CAMERA 1, cod poștal 137166. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C.A.P VATRA LUMINOASĂ SRL
CUI
17870275
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/872/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 august 2005
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT MĂRUNŢIŞU COM. COSTEŞTII DIN VALE, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.12 BIS, AP.CAMERA 1
Cod poștal
137166
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, C.A.P VATRA LUMINOASĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 109.709 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 34.318 lei2017 · Cifra de afaceri: 16.825 lei2018 · Cifra de afaceri: 36.459 lei2019 · Cifra de afaceri: 14.620 lei2020 · Cifra de afaceri: 95.625 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.540 lei2022 · Cifra de afaceri: 78.851 lei2023 · Cifra de afaceri: 35.151 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.843 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2016 · Profit net: −1.068 lei2017 · Profit net: −10.118 lei2018 · Profit net: 3.046 lei2019 · Profit net: −193.610 lei2020 · Profit net: −85.649 lei2021 · Profit net: −79.370 lei2022 · Profit net: −78.489 lei2023 · Profit net: −128.119 lei2024 · Profit net: −141.037 lei2025 · Profit net: −109.709 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 34.318 lei'162017: 16.825 lei'172018: 36.459 lei'182019: 14.620 lei'192020: 95.625 lei96 mii'202021: 82.540 lei'212022: 78.851 lei'222023: 35.151 lei'232024: 23.843 lei'242025: 0 lei0'25
Profit net lei
2016: −1.068 lei'162017: −10.118 lei'172018: 3.046 lei3 mii'182019: −193.610 lei−194 mii'192020: −85.649 lei'202021: −79.370 lei'212022: −78.489 lei'222023: −128.119 lei'232024: −141.037 lei'242025: −109.709 lei−110 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru C.A.P VATRA LUMINOASĂ SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −109.709 lei în creștere față de 2024 1.154.199 lei în creștere față de 2024 1.021.748 lei 53.938 lei −78.513 lei 1
2024 23.843 lei în scădere față de 2023 −141.037 lei în scădere față de 2023 1.128.515 lei în scădere față de 2023 1.109.336 lei 50.376 lei 31.197 lei 1
2023 35.151 lei în scădere față de 2022 −128.119 lei în scădere față de 2022 1.345.294 lei în scădere față de 2022 1.197.669 lei 319.857 lei 172.232 lei 1
2022 78.851 lei în scădere față de 2021 −78.489 lei în creștere față de 2021 1.705.405 lei în scădere față de 2021 1.287.654 lei 718.102 lei 300.351 lei 1
2021 82.540 lei în scădere față de 2020 −79.370 lei în creștere față de 2020 1.782.456 lei în creștere față de 2020 1.378.247 lei 783.050 lei 378.841 lei 1
2020 95.625 lei în creștere față de 2019 −85.649 lei în creștere față de 2019 1.766.648 lei în creștere față de 2019 1.468.840 lei 756.018 lei 458.210 lei 1
2019 14.620 lei în scădere față de 2018 −193.610 lei în scădere față de 2018 1.759.299 lei în creștere față de 2018 1.559.432 lei 743.726 lei 543.859 lei 1
2018 36.459 lei în creștere față de 2017 3.046 lei în creștere față de 2017 1.655.236 lei în creștere față de 2017 1.651.329 lei 741.376 lei 737.469 lei 1
2017 16.825 lei în scădere față de 2016 −10.118 lei în scădere față de 2016 1.644.611 lei în scădere față de 2016 1.745.362 lei 633.673 lei 734.424 lei —
2016 34.318 lei −1.068 lei 1.725.523 lei 1.811.516 lei 706.622 lei 744.542 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.