C.J.A. HOLDINGS GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17364340, Nr. Reg. Com. J2005005036409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 16 martie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR RITMULUI, NR.2, BIROU 8, BL.439, SC.A, ET.2, AP.4, cod poștal 021677. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- C.J.A. HOLDINGS GROUP SRL
- CUI
- 17364340
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005005036409
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 16 martie 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR RITMULUI, NR.2, BIROU 8, BL.439, SC.A, ET.2, AP.4
- Cod poștal
- 021677
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2024, C.J.A. HOLDINGS GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.600 lei, un profit net de 1.600 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.600 lei | 1.600 lei în creștere față de 2023 | 205.587 lei | 175.555 lei | 6.848 lei | −23.184 lei | — |
| 2023 | — | −1.500 lei în scădere față de 2022 | 205.587 lei | 175.555 lei | 5.248 lei | −24.784 lei | — |
| 2022 | 1.600 lei | 67 lei în scădere față de 2021 | 205.587 lei în creștere față de 2021 | 175.555 lei | 6.748 lei | −23.284 lei | — |
| 2021 | 1.600 lei în creștere față de 2020 | 89 lei în creștere față de 2020 | 204.327 lei în creștere față de 2020 | 175.555 lei | 5.421 lei | −23.351 lei | — |
| 2020 | 1.500 lei | 24 lei în scădere față de 2019 | 204.279 lei în creștere față de 2019 | 175.555 lei | 5.284 lei | −23.440 lei | — |
| 2019 | 1.500 lei | 45 lei în creștere față de 2018 | 204.234 lei în creștere față de 2018 | 175.555 lei | 5.215 lei | −23.464 lei | — |
| 2018 | — | −1.398 lei în scădere față de 2017 | 204.188 lei în creștere față de 2017 | 175.555 lei | 5.125 lei | −23.508 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 202.788 lei | 175.555 lei | 5.123 lei | −22.110 lei | — |
| 2016 | — | −3.835 lei | 202.788 lei | 175.555 lei | 5.123 lei | −22.110 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
