C.M.L. METAL INDUSTRY S.R.L.

C.M.L. METAL INDUSTRY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 41828265, Nr. Reg. Com. J24/1908/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT FĂRCAŞA COM. FĂRCAŞA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.39, cod poștal 437155. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C.M.L. METAL INDUSTRY S.R.L.
CUI
41828265
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/1908/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT FĂRCAŞA COM. FĂRCAŞA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.39
Cod poștal
437155
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, C.M.L. METAL INDUSTRY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.846 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 84.160 lei2022 · Cifra de afaceri: 229.893 lei2023 · Cifra de afaceri: 270.348 lei2020 · Profit net: −5 lei2021 · Profit net: 23.267 lei2022 · Profit net: 113.883 lei2023 · Profit net: 149.138 lei2024 · Profit net: −56.806 lei2025 · Profit net: −2.846 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 84.160 lei20212022: 229.893 lei20222023: 270.348 lei270 mii2023
Profit net lei
2020: −5 lei20202021: 23.267 lei20212022: 113.883 lei20222023: 149.138 lei149 mii20232024: −56.806 lei−57 mii20242025: −2.846 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru C.M.L. METAL INDUSTRY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.846 lei în creștere față de 2024 4.462 lei în scădere față de 2024 4.813 lei 6.480 lei 6.831 lei —
2024 — −56.806 lei în scădere față de 2023 14.127 lei în scădere față de 2023 7.130 lei 16.674 lei 9.677 lei 1
2023 270.348 lei în creștere față de 2022 149.138 lei în creștere față de 2022 77.472 lei în creștere față de 2022 21.737 lei 242.218 lei 186.483 lei 1
2022 229.893 lei în creștere față de 2021 113.883 lei în creștere față de 2021 7.650 lei în creștere față de 2021 — 144.995 lei 137.345 lei 1
2021 84.160 lei 23.267 lei în creștere față de 2020 0 lei — 23.462 lei 23.462 lei —
2020 — −5 lei 0 lei — 195 lei 195 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare