C. MED. STANCU ŞTEFANIA S.R.L.

C. MED. STANCU ŞTEFANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 40958046, Nr. Reg. Com. J2019001207163. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT GEOROCU MARE COM. BRATOVOEŞTI, NR.45, cod poștal 207097. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C. MED. STANCU ŞTEFANIA S.R.L.
CUI
40958046
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001207163
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT GEOROCU MARE COM. BRATOVOEŞTI, NR.45
Cod poștal
207097
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, C. MED. STANCU ŞTEFANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 438.918 lei, un profit net de 243.691 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 136.839 lei2020 · Cifra de afaceri: 276.132 lei2021 · Cifra de afaceri: 285.092 lei2022 · Cifra de afaceri: 316.957 lei2023 · Cifra de afaceri: 375.106 lei2024 · Cifra de afaceri: 424.017 lei2025 · Cifra de afaceri: 438.918 lei2019 · Profit net: 66.905 lei2020 · Profit net: 104.413 lei2021 · Profit net: 127.846 lei2022 · Profit net: 141.513 lei2023 · Profit net: 190.432 lei2024 · Profit net: 242.807 lei2025 · Profit net: 243.691 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 136.839 lei20192020: 276.132 lei20202021: 285.092 lei20212022: 316.957 lei20222023: 375.106 lei20232024: 424.017 lei20242025: 438.918 lei439 mii2025
Profit net lei
2019: 66.905 lei20192020: 104.413 lei20202021: 127.846 lei20212022: 141.513 lei20222023: 190.432 lei20232024: 242.807 lei20242025: 243.691 lei244 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru C. MED. STANCU ŞTEFANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 438.918 lei în creștere față de 2024 243.691 lei în creștere față de 2024 11.611 lei în creștere față de 2024 268.399 lei 254.214 lei 245.040 lei 3
2024 424.017 lei în creștere față de 2023 242.807 lei în creștere față de 2023 7.789 lei în scădere față de 2023 3.860 lei 247.469 lei 243.540 lei 3
2023 375.106 lei în creștere față de 2022 190.432 lei în creștere față de 2022 27.019 lei în creștere față de 2022 3.573 lei 214.198 lei 190.752 lei 3
2022 316.957 lei în creștere față de 2021 141.513 lei în creștere față de 2021 21.617 lei în creștere față de 2021 35.707 lei 127.680 lei 141.770 lei 3
2021 285.092 lei în creștere față de 2020 127.846 lei în creștere față de 2020 10.917 lei în scădere față de 2020 67.737 lei 138.131 lei 194.951 lei 3
2020 276.132 lei în creștere față de 2019 104.413 lei în creștere față de 2019 92.888 lei în creștere față de 2019 101.231 lei 163.175 lei 171.518 lei 3 în creștere față de 2019
2019 136.839 lei 66.905 lei 8.456 lei 3.509 lei 72.052 lei 67.105 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare