C&A COLENS S.R.L.

C&A COLENS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42008506, Nr. Reg. Com. J08/3601/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4778 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT CRIHALMA COM. COMANA, CRIHALMA, NR.20, CAMERA 1, cod poștal 507053. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
C&A COLENS S.R.L.
CUI
42008506
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/3601/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT CRIHALMA COM. COMANA, CRIHALMA, NR.20, CAMERA 1
Cod poștal
507053
Cod CAEN
4778
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, C&A COLENS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.373 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 6.688 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.260 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.935 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.150 lei2019 · Profit net: −1.220 lei2020 · Profit net: −2.169 lei2021 · Profit net: 2.119 lei2022 · Profit net: −7.867 lei2023 · Profit net: −40.389 lei2024 · Profit net: −2.839 lei2025 · Profit net: −6.373 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.688 lei20202021: 6.260 lei20212022: 1.935 lei20222023: 12.150 lei12 mii2023
Profit net lei
2019: −1.220 lei20192020: −2.169 lei20202021: 2.119 lei2 mii20212022: −7.867 lei20222023: −40.389 lei−40 mii20232024: −2.839 lei20242025: −6.373 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru C&A COLENS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.373 lei în scădere față de 2024 110.151 lei în creștere față de 2024 3.732 lei 47.882 lei −58.537 lei 1
2024 — −2.839 lei în creștere față de 2023 95.026 lei în creștere față de 2023 5.569 lei 37.293 lei −52.164 lei —
2023 12.150 lei în creștere față de 2022 −40.389 lei în scădere față de 2022 94.024 lei în creștere față de 2022 7.406 lei 37.293 lei −49.325 lei 1
2022 1.935 lei în scădere față de 2021 −7.867 lei în scădere față de 2021 27.855 lei în creștere față de 2021 9.243 lei 9.675 lei −8.937 lei 1
2021 6.260 lei în scădere față de 2020 2.119 lei în creștere față de 2020 19.018 lei în scădere față de 2020 11.080 lei 6.868 lei −1.070 lei —
2020 6.688 lei −2.169 lei în scădere față de 2019 23.547 lei în creștere față de 2019 12.917 lei 7.441 lei −3.189 lei —
2019 — −1.220 lei 10.595 lei 9.095 lei 480 lei −1.020 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare