CAMAN STORE S.R.L.

CAMAN STORE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42814845, Nr. Reg. Com. J40/8512/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LĂMÂIŢEI, NR.12, CORP A, PARTER, CAMERA 3, AP.1, cod poștal 040552. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMAN STORE S.R.L.
CUI
42814845
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8512/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LĂMÂIŢEI, NR.12, CORP A, PARTER, CAMERA 3, AP.1
Cod poștal
040552
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, CAMAN STORE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 249.441 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.931 lei2023 · Cifra de afaceri: 120.870 lei2024 · Cifra de afaceri: 55.901 lei2020 · Profit net: 214.313 lei2021 · Profit net: 192.005 lei2022 · Profit net: −1.735 lei2023 · Profit net: −36.613 lei2024 · Profit net: −26.666 lei2025 · Profit net: −1 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 249.441 lei20202021: 250.931 lei251 mii20212023: 120.870 lei20232024: 55.901 lei56 mii2024
Profit net lei
2020: 214.313 lei214 mii20202021: 192.005 lei20212022: −1.735 lei20222023: −36.613 lei−37 mii20232024: −26.666 lei20242025: −1 lei−12025
Indicatori financiari pe ani pentru CAMAN STORE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1 lei în creștere față de 2024 123 lei în creștere față de 2024 — 271.626 lei 271.503 lei 1
2024 55.901 lei în scădere față de 2023 −26.666 lei în creștere față de 2023 104 lei în scădere față de 2023 — 271.607 lei 271.503 lei 1
2023 120.870 lei −36.613 lei în scădere față de 2022 2.971 lei în creștere față de 2022 — 301.141 lei 298.170 lei 1
2022 — −1.735 lei în scădere față de 2021 102 lei — 334.885 lei 334.783 lei 1
2021 250.931 lei în creștere față de 2020 192.005 lei în scădere față de 2020 102 lei în scădere față de 2020 — 406.620 lei 406.518 lei 1 în creștere față de 2020
2020 249.441 lei 214.313 lei 8.650 lei — 223.163 lei 214.513 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare