CĂMARA APUSENILOR S.R.L.

CĂMARA APUSENILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40126840, Nr. Reg. Com. J05/2690/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1039 - Prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT COCIUBA MICĂ COM. PIETROASA, COCIUBA MICĂ, NR.119, cod poștal 417367. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CĂMARA APUSENILOR S.R.L.
CUI
40126840
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/2690/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT COCIUBA MICĂ COM. PIETROASA, COCIUBA MICĂ, NR.119
Cod poștal
417367
Cod CAEN
1039
Domeniu de activitate
Prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a.

Situații financiare

În 2024, CĂMARA APUSENILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.420 lei, o pierdere netă de 9.285 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−80 mii−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202220242020 · Cifra de afaceri: 4.870 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.158 lei2024 · Cifra de afaceri: 22.420 lei2019 · Profit net: −2.691 lei2020 · Profit net: −63.583 lei2022 · Profit net: −74.392 lei2024 · Profit net: −9.285 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.870 lei20202022: 17.158 lei20222024: 22.420 lei22 mii2024
Profit net lei
2019: −2.691 lei20192020: −63.583 lei20202022: −74.392 lei−74 mii20222024: −9.285 lei−9 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CĂMARA APUSENILOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 22.420 lei în creștere față de 2022 −9.285 lei în creștere față de 2022 199.582 lei în creștere față de 2022 16.538 lei 38.601 lei −160.729 lei —
2022 17.158 lei în creștere față de 2020 −74.392 lei în scădere față de 2020 160.218 lei în creștere față de 2020 77.938 lei 8.327 lei −149.668 lei 2 în scădere față de 2020
2020 4.870 lei −63.583 lei în scădere față de 2019 77.289 lei în creștere față de 2019 163.477 lei 6.411 lei −66.174 lei 4
2019 — −2.691 lei 18.518 lei 15.849 lei 199.512 lei −2.591 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare