CAMARADUL DE ARME S.R.L.

CAMARADUL DE ARME S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41451342, Nr. Reg. Com. J2019000934383. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.8, BL.H5, SC.C, ET.4, AP.20. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMARADUL DE ARME S.R.L.
CUI
41451342
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000934383
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.8, BL.H5, SC.C, ET.4, AP.20
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CAMARADUL DE ARME S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.799 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 40.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.512 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.690 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.300 lei2019 · Profit net: −4.104 lei2020 · Profit net: 57.770 lei2021 · Profit net: −32.801 lei2022 · Profit net: −9.461 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −9.048 lei2025 · Profit net: −4.799 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 40.860 lei41 mii20202021: 2.512 lei20212022: 2.690 lei20222024: 2.300 lei2 mii2024
Profit net lei
2019: −4.104 lei20192020: 57.770 lei58 mii20202021: −32.801 lei−33 mii20212022: −9.461 lei20222023: 0 lei20232024: −9.048 lei20242025: −4.799 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAMARADUL DE ARME S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −4.799 lei în creștere față de 2024 16.725 lei 10.104 lei −217 lei −6.838 lei —
2024 2.300 lei −9.048 lei în scădere față de 2023 16.725 lei în creștere față de 2023 14.175 lei 511 lei −2.039 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 2.690 lei în creștere față de 2021 −9.461 lei în creștere față de 2021 12.150 lei în creștere față de 2021 23.462 lei 342 lei 11.654 lei —
2021 2.512 lei în scădere față de 2020 −32.801 lei în scădere față de 2020 11.471 lei în creștere față de 2020 32.060 lei 527 lei 21.116 lei 1
2020 40.860 lei 57.770 lei în creștere față de 2019 4.535 lei în creștere față de 2019 47.331 lei 11.120 lei 53.916 lei 1
2019 — −4.104 lei 4.000 lei 77 lei 116.569 lei −3.854 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare