CAMEA BEST CONSTRUCT S.R.L.

CAMEA BEST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42008964, Nr. Reg. Com. J40/16938/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DOLIEI, NR.42, MANSARDA, cod poștal 031874. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMEA BEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42008964
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/16938/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DOLIEI, NR.42, MANSARDA
Cod poștal
031874
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, CAMEA BEST CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 2.156.871 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2019: −8.228 lei20192020: −44.262 lei20202021: −20.056 lei20212022: −154.488 lei20222023: −27.096 lei20232024: −227.430 lei−227 mii20242025: 2.156.871 lei2,2 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAMEA BEST CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 2.156.871 lei în creștere față de 2024 6.549.980 lei în creștere față de 2024 2.298.103 lei 5.947.188 lei 1.695.311 lei 1
2024 — −227.430 lei în scădere față de 2023 6.208.644 lei în creștere față de 2023 4.862.609 lei 884.475 lei −461.560 lei 1
2023 9.898 lei −27.096 lei în creștere față de 2022 5.691.731 lei în creștere față de 2022 4.619.120 lei 838.481 lei −234.130 lei 1
2022 — −154.488 lei în scădere față de 2021 4.954.594 lei în creștere față de 2021 4.094.487 lei 653.073 lei −207.034 lei 1
2021 — −20.056 lei în creștere față de 2020 3.156.917 lei în creștere față de 2020 2.791.872 lei 312.499 lei −52.546 lei —
2020 — −44.262 lei în scădere față de 2019 1.064.537 lei în creștere față de 2019 1.015.069 lei 16.978 lei −32.490 lei —
2019 — −8.228 lei 960.150 lei 955.820 lei 16.102 lei 11.772 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare