CAMELIA RADU STYLE S.R.L.

CAMELIA RADU STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 41184059, Nr. Reg. Com. J51/527/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 28 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, BLD. CUZA VODĂ, NR.4, CAMERA 2, cod poștal 910077. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMELIA RADU STYLE S.R.L.
CUI
41184059
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/527/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 mai 2019
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, BLD. CUZA VODĂ, NR.4, CAMERA 2
Cod poștal
910077
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2024, CAMELIA RADU STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.980 lei, o pierdere netă de 14.250 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 27.978 lei2020 · Cifra de afaceri: 119.882 lei2021 · Cifra de afaceri: 948 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.057 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.980 lei2019 · Profit net: −947 lei2020 · Profit net: −4.424 lei2021 · Profit net: −35.619 lei2022 · Profit net: 6.201 lei2023 · Profit net: −260 lei2024 · Profit net: −14.250 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 27.978 lei20192020: 119.882 lei120 mii20202021: 948 lei20212022: 8.057 lei20222024: 19.980 lei20 mii2024
Profit net lei
2019: −947 lei20192020: −4.424 lei20202021: −35.619 lei−36 mii20212022: 6.201 lei6 mii20222023: −260 lei20232024: −14.250 lei−14 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CAMELIA RADU STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 19.980 lei −14.250 lei în scădere față de 2023 70.833 lei în creștere față de 2023 — 21.734 lei −49.099 lei 1
2023 — −260 lei în scădere față de 2022 55.604 lei în scădere față de 2022 — 20.755 lei −34.849 lei —
2022 8.057 lei în creștere față de 2021 6.201 lei în creștere față de 2021 56.863 lei în creștere față de 2021 — 22.273 lei −34.590 lei —
2021 948 lei în scădere față de 2020 −35.619 lei în scădere față de 2020 56.862 lei în creștere față de 2020 1.856 lei 22.273 lei −40.790 lei 1 în scădere față de 2020
2020 119.882 lei în creștere față de 2019 −4.424 lei în scădere față de 2019 26.857 lei în creștere față de 2019 29.570 lei 25.941 lei −5.171 lei 2 în creștere față de 2019
2019 27.978 lei −947 lei 15.580 lei 50.908 lei 106.601 lei −747 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare