CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 18948232, Nr. Reg. Com. J2006000614395. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1628 - Activitati de inchiriere si leasing cu autovehicule rutiere grele. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT BÂRSEŞTI COM. BÂRSEŞTI, FDT. MORII, NR.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL
CUI
18948232
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000614395
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2006
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT BÂRSEŞTI COM. BÂRSEŞTI, FDT. MORII, NR.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1628
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autovehicule rutiere grele

Situații financiare

În 2025, CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 408.315 lei, un profit net de 2.741 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 381.439 lei2017 · Cifra de afaceri: 424.446 lei2018 · Cifra de afaceri: 527.914 lei2019 · Cifra de afaceri: 354.406 lei2020 · Cifra de afaceri: 345.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 420.314 lei2022 · Cifra de afaceri: 700.719 lei2023 · Cifra de afaceri: 731.884 lei2024 · Cifra de afaceri: 426.435 lei2025 · Cifra de afaceri: 408.315 lei2016 · Profit net: −81.344 lei2017 · Profit net: −77.933 lei2018 · Profit net: 37.634 lei2019 · Profit net: −10.209 lei2020 · Profit net: −18.500 lei2021 · Profit net: −32.305 lei2022 · Profit net: −7.795 lei2023 · Profit net: 97.054 lei2024 · Profit net: −12.664 lei2025 · Profit net: 2.741 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 381.439 lei'162017: 424.446 lei'172018: 527.914 lei'182019: 354.406 lei'192020: 345.860 lei'202021: 420.314 lei'212022: 700.719 lei'222023: 731.884 lei732 mii'232024: 426.435 lei'242025: 408.315 lei408 mii'25
Profit net lei
2016: −81.344 lei−81 mii'162017: −77.933 lei'172018: 37.634 lei'182019: −10.209 lei'192020: −18.500 lei'202021: −32.305 lei'212022: −7.795 lei'222023: 97.054 lei97 mii'232024: −12.664 lei'242025: 2.741 lei3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 408.315 lei în scădere față de 2024 2.741 lei în creștere față de 2024 76.161 lei în scădere față de 2024 274.050 lei 246.911 lei 444.800 lei 3 în scădere față de 2024
2024 426.435 lei în scădere față de 2023 −12.664 lei în scădere față de 2023 116.656 lei în creștere față de 2023 293.768 lei 264.947 lei 442.059 lei 4 în scădere față de 2023
2023 731.884 lei în creștere față de 2022 97.054 lei în creștere față de 2022 88.262 lei în scădere față de 2022 310.629 lei 232.356 lei 454.723 lei 7
2022 700.719 lei în creștere față de 2021 −7.795 lei în creștere față de 2021 245.640 lei în creștere față de 2021 322.282 lei 281.027 lei 357.669 lei 7 în creștere față de 2021
2021 420.314 lei în creștere față de 2020 −32.305 lei în scădere față de 2020 104.436 lei în scădere față de 2020 355.066 lei 114.834 lei 365.464 lei 5
2020 345.860 lei în scădere față de 2019 −18.500 lei în scădere față de 2019 114.481 lei în creștere față de 2019 388.984 lei 142.543 lei 397.769 lei 5 în creștere față de 2019
2019 354.406 lei în scădere față de 2018 −10.209 lei în scădere față de 2018 84.811 lei în scădere față de 2018 413.790 lei 130.165 lei 416.269 lei 4 în scădere față de 2018
2018 527.914 lei în creștere față de 2017 37.634 lei în creștere față de 2017 137.815 lei în creștere față de 2017 480.340 lei 148.960 lei 426.478 lei 7 în scădere față de 2017
2017 424.446 lei în creștere față de 2016 −77.933 lei în creștere față de 2016 103.320 lei în creștere față de 2016 506.807 lei 96.480 lei 409.897 lei 8 în creștere față de 2016
2016 381.439 lei −81.344 lei 62.994 lei 554.517 lei 109.975 lei 487.830 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.