CAMMINI MANAGEMENT S.R.L.

CAMMINI MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41947479, Nr. Reg. Com. J2019016153406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8210 - Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR WILHELM FILDERMAN, NR.10A, CAMERA 2, ET.6, AP.20.2, cod poștal 030866. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMMINI MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41947479
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019016153406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR WILHELM FILDERMAN, NR.10A, CAMERA 2, ET.6, AP.20.2
Cod poștal
030866
Cod CAEN
8210
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, CAMMINI MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.719 lei, un profit net de 35.395 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 28.950 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.746 lei2022 · Cifra de afaceri: 109.769 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.739 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.296 lei2025 · Cifra de afaceri: 98.719 lei2020 · Profit net: 18.116 lei2021 · Profit net: 35.686 lei2022 · Profit net: 74.291 lei2023 · Profit net: 60.317 lei2024 · Profit net: 46.176 lei2025 · Profit net: 35.395 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 28.950 lei20202021: 82.746 lei20212022: 109.769 lei20222023: 129.739 lei130 mii20232024: 115.296 lei20242025: 98.719 lei99 mii2025
Profit net lei
2020: 18.116 lei20202021: 35.686 lei20212022: 74.291 lei74 mii20222023: 60.317 lei20232024: 46.176 lei20242025: 35.395 lei35 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAMMINI MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 98.719 lei în scădere față de 2024 35.395 lei în scădere față de 2024 2.494 lei în scădere față de 2024 772 lei 36.619 lei 34.897 lei 1
2024 115.296 lei în scădere față de 2023 46.176 lei în scădere față de 2023 3.469 lei în scădere față de 2023 2.624 lei 47.261 lei 46.416 lei 1
2023 129.739 lei în creștere față de 2022 60.317 lei în scădere față de 2022 5.383 lei în scădere față de 2022 — 64.187 lei 58.804 lei 1
2022 109.769 lei în creștere față de 2021 74.291 lei în creștere față de 2021 5.466 lei în creștere față de 2021 1.486 lei 78.445 lei 74.465 lei —
2021 82.746 lei în creștere față de 2020 35.686 lei în creștere față de 2020 5.297 lei în creștere față de 2020 7.429 lei 33.728 lei 35.860 lei —
2020 28.950 lei 18.116 lei 2.466 lei 43 lei 20.739 lei 18.316 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare