CAMPING CODRII BICĂULUI S.R.L.

Radiată din 13 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CAMPING CODRII BICĂULUI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39214727, Nr. Reg. Com. J30/359/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri si tabere. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT BICĂU COM. POMI, BICĂU, NR.102, cod poștal 447257. Societatea este radiată din data de 13 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMPING CODRII BICĂULUI S.R.L.
CUI
39214727
Stare
Radiată din 13 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J30/359/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT BICĂU COM. POMI, BICĂU, NR.102
Cod poștal
447257
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5530
Domeniu de activitate
Parcuri pentru rulote, campinguri si tabere

Situații financiare

În 2025, CAMPING CODRII BICĂULUI S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2018: 163.047 lei163 mii'182019: −662 lei'192020: −3.712 lei'202021: −6.511 lei−7 mii'212022: −415 lei'222023: 0 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru CAMPING CODRII BICĂULUI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 229.595 lei în scădere față de 2024 218.495 lei — −11.100 lei —
2024 — 0 lei 229.596 lei 218.496 lei — −11.100 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 229.596 lei 218.496 lei — −11.100 lei —
2022 — −415 lei în creștere față de 2021 229.596 lei în creștere față de 2021 218.496 lei — −11.100 lei —
2021 — −6.511 lei în scădere față de 2020 19.600 lei în creștere față de 2020 164.643 lei 118.868 lei 152.363 lei —
2020 — −3.712 lei în scădere față de 2019 2.881 lei în scădere față de 2019 110.296 lei 106.480 lei 158.874 lei —
2019 — −662 lei în scădere față de 2018 36.000 lei în creștere față de 2018 38.513 lei 284.408 lei 162.586 lei —
2018 — 163.047 lei 0 lei — 163.247 lei 163.247 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare