CAMPO DEI FIORI S.R.L.

Inactivă fiscal din 20 septembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CAMPO DEI FIORI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41029446, Nr. Reg. Com. J04/872/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4799 - Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. UNIRII, NR.7, cod poștal 605200. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 20 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAMPO DEI FIORI S.R.L.
CUI
41029446
Stare
Inactivă fiscal din 20 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/872/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. UNIRII, NR.7
Cod poștal
605200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4799
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor

Situații financiare

În 2023, CAMPO DEI FIORI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.212 lei, o pierdere netă de 10.761 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15 mii−10 mii−5 mii05 mii10 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 6.947 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.977 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.482 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.410 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.212 lei2019 · Profit net: −6.643 lei2020 · Profit net: −4.366 lei2021 · Profit net: −14.478 lei2022 · Profit net: −12.429 lei2023 · Profit net: −10.761 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.947 lei20192020: 8.977 lei9 mii20202021: 6.482 lei20212022: 5.410 lei20222023: 7.212 lei7 mii2023
Profit net lei
2019: −6.643 lei20192020: −4.366 lei20202021: −14.478 lei−14 mii20212022: −12.429 lei20222023: −10.761 lei−11 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru CAMPO DEI FIORI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 7.212 lei în creștere față de 2022 −10.761 lei în creștere față de 2022 49.322 lei în creștere față de 2022 — 844 lei −48.478 lei —
2022 5.410 lei în scădere față de 2021 −12.429 lei în creștere față de 2021 37.717 lei în creștere față de 2021 — — −37.717 lei —
2021 6.482 lei în scădere față de 2020 −14.478 lei în scădere față de 2020 25.289 lei în creștere față de 2020 — — −25.289 lei —
2020 8.977 lei în creștere față de 2019 −4.366 lei în creștere față de 2019 12.280 lei în creștere față de 2019 — 1.471 lei −10.809 lei —
2019 6.947 lei −6.643 lei 10.874 lei — 4.431 lei −6.443 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare