CANALAS STYLE S.R.L.

CANALAS STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 41090906, Nr. Reg. Com. J15/948/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.9A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CANALAS STYLE S.R.L.
CUI
41090906
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/948/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.9A
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, CANALAS STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 84.763 lei, un profit net de 22.660 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 15.990 lei2020 · Cifra de afaceri: 37.868 lei2021 · Cifra de afaceri: 61.917 lei2022 · Cifra de afaceri: 72.872 lei2024 · Cifra de afaceri: 85.033 lei2025 · Cifra de afaceri: 84.763 lei2019 · Profit net: 5.521 lei2020 · Profit net: 12.854 lei2021 · Profit net: 23.016 lei2022 · Profit net: 27.998 lei2024 · Profit net: 22.712 lei2025 · Profit net: 22.660 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.990 lei20192020: 37.868 lei20202021: 61.917 lei20212022: 72.872 lei20222024: 85.033 lei85 mii20242025: 84.763 lei85 mii2025
Profit net lei
2019: 5.521 lei20192020: 12.854 lei20202021: 23.016 lei20212022: 27.998 lei28 mii20222024: 22.712 lei20242025: 22.660 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CANALAS STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 84.763 lei în scădere față de 2024 22.660 lei în scădere față de 2024 44.066 lei în creștere față de 2024 — 208.087 lei 164.021 lei —
2024 85.033 lei în creștere față de 2022 22.712 lei în scădere față de 2022 40.330 lei în scădere față de 2022 — 181.691 lei 141.361 lei —
2022 72.872 lei în creștere față de 2021 27.998 lei în creștere față de 2021 68.721 lei în creștere față de 2021 — 138.310 lei 69.589 lei —
2021 61.917 lei în creștere față de 2020 23.016 lei în creștere față de 2020 61.232 lei în creștere față de 2020 — 102.823 lei 41.591 lei —
2020 37.868 lei în creștere față de 2019 12.854 lei în creștere față de 2019 60.954 lei în creștere față de 2019 — 79.529 lei 18.575 lei —
2019 15.990 lei 5.521 lei 59.330 lei — 65.051 lei 5.721 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare