CANDEX ALURA S.R.L.

CANDEX ALURA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40539935, Nr. Reg. Com. J12/5087/2023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BĂIŢA, NR.7, SC.5, ET.1, AP.48, cod poștal 400438. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CANDEX ALURA S.R.L.
CUI
40539935
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5087/2023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BĂIŢA, NR.7, SC.5, ET.1, AP.48
Cod poștal
400438
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, CANDEX ALURA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 75.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 80.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 59.900 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.083 lei2019 · Profit net: 54.850 lei2020 · Profit net: −56.410 lei2021 · Profit net: 1.602 lei2022 · Profit net: 1.899 lei2023 · Profit net: −47.580 lei2024 · Profit net: −26.394 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 75.500 lei20192021: 80.800 lei81 mii20212022: 59.900 lei20222023: 4.083 lei4 mii2023
Profit net lei
2019: 54.850 lei55 mii20192020: −56.410 lei−56 mii20202021: 1.602 lei20212022: 1.899 lei20222023: −47.580 lei20232024: −26.394 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru CANDEX ALURA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 75.432 lei în scădere față de 2024 — −61 lei −75.493 lei —
2024 — −26.394 lei în creștere față de 2023 90.082 lei în creștere față de 2023 — 18.249 lei −71.833 lei —
2023 4.083 lei în scădere față de 2022 −47.580 lei în scădere față de 2022 77.772 lei în scădere față de 2022 2.503 lei 29.830 lei −45.439 lei 1
2022 59.900 lei în scădere față de 2021 1.899 lei în creștere față de 2021 112.155 lei în scădere față de 2021 47.725 lei 89.395 lei 2.140 lei 1 în scădere față de 2021
2021 80.800 lei 1.602 lei în creștere față de 2020 121.177 lei în creștere față de 2020 72.625 lei 96.519 lei 242 lei 5 în creștere față de 2020
2020 — −56.410 lei în scădere față de 2019 77.375 lei în scădere față de 2019 97.525 lei 76.015 lei −1.360 lei 4 în scădere față de 2019
2019 75.500 lei 54.850 lei 132.384 lei 122.425 lei 187.434 lei 55.050 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare