CANDINNO COM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 17067447, Nr. Reg. Com. J2004003043088. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CEDRILOR, NR.7, CAMERA 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CANDINNO COM SRL
- CUI
- 17067447
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004003043088
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 decembrie 2004
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CEDRILOR, NR.7, CAMERA 1
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, CANDINNO COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 70.985 lei, o pierdere netă de 16.652 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.985 lei în creștere față de 2024 | −16.652 lei în scădere față de 2024 | 2.319.848 lei în scădere față de 2024 | 2.067.041 lei | 47.598 lei | −205.209 lei | — |
| 2024 | 62.691 lei | −8.645 lei în scădere față de 2022 | 2.337.229 lei în creștere față de 2022 | 2.122.645 lei | 26.027 lei | −188.557 lei | — |
| 2022 | — | −4.229 lei în scădere față de 2021 | 745.405 lei în creștere față de 2021 | 644.133 lei | −6.746 lei | −108.018 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 741.174 lei în creștere față de 2020 | 644.133 lei | −6.748 lei | −103.789 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 97.791 lei în creștere față de 2019 | 750 lei | −6.748 lei | −103.789 lei | — |
| 2019 | — | −31.412 lei în scădere față de 2018 | 97.790 lei în scădere față de 2018 | 750 lei | −6.748 lei | −103.788 lei | — |
| 2018 | — | −179 lei în creștere față de 2017 | 150.987 lei în creștere față de 2017 | 1.204 lei | 90.556 lei | −72.377 lei | — |
| 2017 | — | −7.818 lei în scădere față de 2016 | 150.797 lei | 1.204 lei | 90.545 lei | −72.198 lei | — |
| 2016 | 86.230 lei | 22.407 lei | 150.797 lei | 1.204 lei | 97.834 lei | −64.909 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
