CANTAVAS CLEANING S.R.L.

CANTAVAS CLEANING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40820786, Nr. Reg. Com. J22/1313/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. NICOLINA, NR.11, BL.A5, SC.B, ET.4, AP.14, cod poștal 700221. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CANTAVAS CLEANING S.R.L.
CUI
40820786
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1313/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. NICOLINA, NR.11, BL.A5, SC.B, ET.4, AP.14
Cod poștal
700221
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2024, CANTAVAS CLEANING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 294.441 lei, o pierdere netă de 19.440 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20202022202320242020 · Cifra de afaceri: 264.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 293.107 lei2023 · Cifra de afaceri: 292.753 lei2024 · Cifra de afaceri: 294.441 lei2020 · Profit net: 15.275 lei2022 · Profit net: 93 lei2023 · Profit net: −35.012 lei2024 · Profit net: −19.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 264.000 lei20202022: 293.107 lei20222023: 292.753 lei20232024: 294.441 lei294 mii2024
Profit net lei
2020: 15.275 lei15 mii20202022: 93 lei20222023: −35.012 lei−35 mii20232024: −19.440 lei−19 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CANTAVAS CLEANING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 294.441 lei în creștere față de 2023 −19.440 lei în creștere față de 2023 258.757 lei în creștere față de 2023 173.340 lei 49.577 lei −35.840 lei 5
2023 292.753 lei în scădere față de 2022 −35.012 lei în scădere față de 2022 69.388 lei în creștere față de 2022 0 lei 52.988 lei −16.400 lei 5 în scădere față de 2022
2022 293.107 lei în creștere față de 2020 93 lei în scădere față de 2020 19.083 lei în creștere față de 2020 0 lei 37.695 lei 18.612 lei 7 în creștere față de 2020
2020 264.000 lei 15.275 lei 6.144 lei 75 lei 50.919 lei 44.850 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare