CARGO NEL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 22876258, Nr. Reg. Com. J12/5243/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 6 decembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.46, BL.F1, SC.A, AP.7, cod poștal 401053. Societatea este radiată din data de 10 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CARGO NEL SRL
- CUI
- 22876258
- Stare
- Radiată din 10 septembrie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/5243/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 decembrie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.46, BL.F1, SC.A, AP.7
- Cod poștal
- 401053
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2024, CARGO NEL SRL a raportat o pierdere netă de 12.841 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −12.841 lei în scădere față de 2023 | 300.087 lei în scădere față de 2023 | — | — | −300.087 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 371.607 lei | 438 lei | 83.923 lei | −287.246 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 371.607 lei în scădere față de 2021 | 438 lei | 83.923 lei | −287.246 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 371.928 lei | 438 lei | 84.244 lei | −287.246 lei | — |
| 2020 | — | 3.884 lei în creștere față de 2019 | 371.928 lei în scădere față de 2019 | 438 lei | 84.244 lei | −287.246 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în scădere față de 2018 | 380.183 lei în scădere față de 2018 | 438 lei | 88.615 lei | −291.130 lei | 0 în scădere față de 2018 |
| 2018 | — | 1.530 lei în creștere față de 2017 | 380.184 lei în scădere față de 2017 | 438 lei | 88.615 lei | −291.131 lei | 1 |
| 2017 | — | −10.875 lei în scădere față de 2016 | 382.595 lei în creștere față de 2016 | 438 lei | 89.496 lei | −292.661 lei | 1 |
| 2016 | — | −6.538 lei | 371.681 lei | 438 lei | 89.457 lei | −281.786 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
