CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L.

CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39591492, Nr. Reg. Com. J2018002320350. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIULVĂZ COM. GIULVĂZ, NR.212A, INCAPEREA 2, cod poștal 307225. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L.
CUI
39591492
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002320350
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIULVĂZ COM. GIULVĂZ, NR.212A, INCAPEREA 2
Cod poștal
307225
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.497 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 61.560 lei2019 · Cifra de afaceri: 294.355 lei2020 · Cifra de afaceri: 295.770 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.346 lei2022 · Cifra de afaceri: 148.491 lei2023 · Cifra de afaceri: 132.023 lei2024 · Cifra de afaceri: 576.382 lei2018 · Profit net: −11.339 lei2019 · Profit net: −99.497 lei2020 · Profit net: −52.696 lei2021 · Profit net: 76 lei2022 · Profit net: −195.640 lei2023 · Profit net: −14.667 lei2024 · Profit net: 278.291 lei2025 · Profit net: −6.497 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 61.560 lei20182019: 294.355 lei20192020: 295.770 lei20202021: 298.346 lei20212022: 148.491 lei20222023: 132.023 lei20232024: 576.382 lei576 mii2024
Profit net lei
2018: −11.339 lei'182019: −99.497 lei'192020: −52.696 lei'202021: 76 lei'212022: −195.640 lei−196 mii'222023: −14.667 lei'232024: 278.291 lei278 mii'242025: −6.497 lei−6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CASA CONSTRUCT LU&SA 2018 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.497 lei în scădere față de 2024 101.973 lei în creștere față de 2024 — 204 lei −101.769 lei 1 în scădere față de 2024
2024 576.382 lei în creștere față de 2023 278.291 lei în creștere față de 2023 101.335 lei în scădere față de 2023 — 6.063 lei −95.272 lei 4 în creștere față de 2023
2023 132.023 lei în scădere față de 2022 −14.667 lei în creștere față de 2022 438.728 lei în creștere față de 2022 — 63.593 lei −373.563 lei 2 în scădere față de 2022
2022 148.491 lei în scădere față de 2021 −195.640 lei în scădere față de 2021 399.574 lei în creștere față de 2021 — 39.106 lei −358.896 lei 4 în scădere față de 2021
2021 298.346 lei în creștere față de 2020 76 lei în creștere față de 2020 260.035 lei în creștere față de 2020 — 96.779 lei −163.256 lei 6 în scădere față de 2020
2020 295.770 lei în creștere față de 2019 −52.696 lei în creștere față de 2019 176.029 lei în creștere față de 2019 — 16.032 lei −163.332 lei 7 în scădere față de 2019
2019 294.355 lei în creștere față de 2018 −99.497 lei în scădere față de 2018 157.035 lei în creștere față de 2018 — 49.734 lei −110.636 lei 8
2018 61.560 lei −11.339 lei 21.163 lei — 10.024 lei −11.139 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare