CASA MONTANA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 22495725, Nr. Reg. Com. J16/1916/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT BALTA VERDE COM. PODARI, STR. ROVINE, NR.23, cod poștal 207466. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CASA MONTANA SRL
- CUI
- 22495725
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J16/1916/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 octombrie 2007
- Județ
- Dolj
- Sediul social
- JUD. DOLJ, SAT BALTA VERDE COM. PODARI, STR. ROVINE, NR.23
- Cod poștal
- 207466
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 2223
- Domeniu de activitate
- Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii
Situații financiare
În 2025, CASA MONTANA SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.000 lei, un profit net de 1.028 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.000 lei | 1.028 lei în creștere față de 2024 | 161.571 lei în creștere față de 2024 | 213.788 lei | 68.177 lei | 120.394 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în scădere față de 2023 | 161.088 lei | 213.788 lei | 66.666 lei | 119.366 lei | — |
| 2023 | 29.000 lei în scădere față de 2022 | 24.360 lei în scădere față de 2022 | 161.088 lei în scădere față de 2022 | 213.788 lei | 66.666 lei | 119.366 lei | — |
| 2022 | 63.900 lei în creștere față de 2021 | 61.983 lei în creștere față de 2021 | 182.347 lei în scădere față de 2021 | 210.687 lei | 66.666 lei | 95.006 lei | — |
| 2021 | 29.700 lei în creștere față de 2020 | 28.809 lei în creștere față de 2020 | 228.847 lei în scădere față de 2020 | 195.387 lei | 66.483 lei | 33.023 lei | — |
| 2020 | 6.167 lei în scădere față de 2019 | 5.982 lei în scădere față de 2019 | 257.616 lei în scădere față de 2019 | 195.387 lei | 66.443 lei | 4.214 lei | — |
| 2019 | 26.500 lei în creștere față de 2018 | 25.705 lei în creștere față de 2018 | 263.598 lei în scădere față de 2018 | 195.387 lei | 66.443 lei | −1.768 lei | — |
| 2018 | 3.000 lei | 2.910 lei în creștere față de 2017 | 289.303 lei în scădere față de 2017 | 195.387 lei | 66.443 lei | −27.473 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 292.446 lei | 195.387 lei | 66.676 lei | −30.383 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 292.446 lei | 195.387 lei | 66.676 lei | −30.383 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
