CAST-PACO S.R.L.

CAST-PACO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41980874, Nr. Reg. Com. J32/2128/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SIRETULUI, NR.20, SC.A, ET.9, AP.36. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAST-PACO S.R.L.
CUI
41980874
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/2128/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SIRETULUI, NR.20, SC.A, ET.9, AP.36
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, CAST-PACO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.808 lei, un profit net de 3.712 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 713 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.168 lei2021 · Cifra de afaceri: 30.804 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.525 lei2023 · Cifra de afaceri: 16.078 lei2024 · Cifra de afaceri: 16.506 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.808 lei2019 · Profit net: −3.196 lei2020 · Profit net: −6.569 lei2021 · Profit net: −7.858 lei2022 · Profit net: −5.857 lei2023 · Profit net: −7.599 lei2024 · Profit net: 1.454 lei2025 · Profit net: 3.712 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 713 lei20192020: 32.168 lei32 mii20202021: 30.804 lei20212022: 21.525 lei20222023: 16.078 lei20232024: 16.506 lei20242025: 11.808 lei12 mii2025
Profit net lei
2019: −3.196 lei20192020: −6.569 lei20202021: −7.858 lei−8 mii20212022: −5.857 lei20222023: −7.599 lei20232024: 1.454 lei20242025: 3.712 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAST-PACO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.808 lei în scădere față de 2024 3.712 lei în creștere față de 2024 28.600 lei în scădere față de 2024 0 lei 2.887 lei −25.713 lei 0
2024 16.506 lei în creștere față de 2023 1.454 lei în creștere față de 2023 38.600 lei în creștere față de 2023 0 lei 9.175 lei −29.425 lei 0 în scădere față de 2023
2023 16.078 lei în scădere față de 2022 −7.599 lei în scădere față de 2022 37.356 lei în creștere față de 2022 0 lei 6.477 lei −30.879 lei 1
2022 21.525 lei în scădere față de 2021 −5.857 lei în creștere față de 2021 23.326 lei în scădere față de 2021 — 46 lei −23.280 lei 1
2021 30.804 lei în scădere față de 2020 −7.858 lei în scădere față de 2020 25.814 lei în scădere față de 2020 8.333 lei 58 lei −17.423 lei 1
2020 32.168 lei în creștere față de 2019 −6.569 lei în scădere față de 2019 26.387 lei în scădere față de 2019 16.667 lei 155 lei −9.565 lei 1
2019 713 lei −3.196 lei 28.963 lei 25.772 lei 195 lei −2.996 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare