CASTANILOR 83 S.R.L.

CASTANILOR 83 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 39003053, Nr. Reg. Com. J2018000086144. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 12 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.145, BL.PC, SC.A, ET.3, AP.9, cod poștal 525300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CASTANILOR 83 S.R.L.
CUI
39003053
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000086144
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 martie 2018
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.145, BL.PC, SC.A, ET.3, AP.9
Cod poștal
525300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, CASTANILOR 83 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.076.903 lei, un profit net de 41.976 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 299.860 lei2019 · Cifra de afaceri: 273.027 lei2020 · Cifra de afaceri: 472.623 lei2021 · Cifra de afaceri: 690.883 lei2022 · Cifra de afaceri: 769.592 lei2023 · Cifra de afaceri: 894.949 lei2024 · Cifra de afaceri: 997.555 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.076.903 lei2018 · Profit net: 32.818 lei2019 · Profit net: 8.296 lei2020 · Profit net: 41.881 lei2021 · Profit net: 54.389 lei2022 · Profit net: 50.007 lei2023 · Profit net: 38.212 lei2024 · Profit net: 20.921 lei2025 · Profit net: 41.976 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 299.860 lei'182019: 273.027 lei'192020: 472.623 lei'202021: 690.883 lei'212022: 769.592 lei'222023: 894.949 lei'232024: 997.555 lei'242025: 1.076.903 lei1,1 mil.'25
Profit net lei
2018: 32.818 lei'182019: 8.296 lei'192020: 41.881 lei'202021: 54.389 lei54 mii'212022: 50.007 lei'222023: 38.212 lei'232024: 20.921 lei'242025: 41.976 lei42 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CASTANILOR 83 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.076.903 lei în creștere față de 2024 41.976 lei în creștere față de 2024 159.970 lei în creștere față de 2024 45.719 lei 252.378 lei 138.127 lei 1 în scădere față de 2024
2024 997.555 lei în creștere față de 2023 20.921 lei în scădere față de 2023 97.429 lei în creștere față de 2023 62.863 lei 281.290 lei 246.724 lei 2
2023 894.949 lei în creștere față de 2022 38.212 lei în scădere față de 2022 71.570 lei în scădere față de 2022 — 297.373 lei 225.803 lei 2
2022 769.592 lei în creștere față de 2021 50.007 lei în scădere față de 2021 94.315 lei în creștere față de 2021 — 281.907 lei 187.592 lei 2
2021 690.883 lei în creștere față de 2020 54.389 lei în creștere față de 2020 81.921 lei în creștere față de 2020 — 219.506 lei 137.585 lei 2
2020 472.623 lei în creștere față de 2019 41.881 lei în creștere față de 2019 71.171 lei în scădere față de 2019 — 154.367 lei 83.196 lei 2 în creștere față de 2019
2019 273.027 lei în scădere față de 2018 8.296 lei în scădere față de 2018 100.923 lei în creștere față de 2018 — 142.238 lei 41.315 lei 1
2018 299.860 lei 32.818 lei 52.883 lei — 85.901 lei 33.018 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare