CASTEH SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 17981230, Nr. Reg. Com. J2005001075015. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare. Societatea a fost înființată la data de 23 septembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. MIHAIL EMINESCU, NR.27, cod poștal 515700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CASTEH SRL
- CUI
- 17981230
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005001075015
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 23 septembrie 2005
- Județ
- Alba
- Sediul social
- JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. MIHAIL EMINESCU, NR.27
- Cod poștal
- 515700
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5510
- Domeniu de activitate
- Hoteluri si alte facilitati de cazare similare
Situații financiare
În 2025, CASTEH SRL a raportat o pierdere netă de 49.919 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −49.919 lei în scădere față de 2024 | 1.108.277 lei în creștere față de 2024 | 1.271.234 lei | 895 lei | 163.852 lei | — |
| 2024 | 92 lei | −40.141 lei în scădere față de 2023 | 1.056.346 lei în creștere față de 2023 | 1.271.234 lei | 895 lei | 215.783 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 1.039.247 lei | 1.271.234 lei | 23.937 lei | 255.924 lei | — |
| 2022 | 50.800 lei în scădere față de 2021 | 15.408 lei în scădere față de 2021 | 1.039.247 lei în scădere față de 2021 | 1.271.234 lei | 23.937 lei | 255.924 lei | 1 |
| 2021 | 60.600 lei în creștere față de 2020 | 28.587 lei în creștere față de 2020 | 1.237.706 lei în creștere față de 2020 | 1.271.234 lei | 206.698 lei | 240.226 lei | 1 |
| 2020 | 9.000 lei în scădere față de 2019 | 8.068 lei în scădere față de 2019 | 1.232.508 lei în scădere față de 2019 | 1.271.234 lei | 172.535 lei | 211.639 lei | — |
| 2019 | 13.500 lei în scădere față de 2018 | 10.537 lei în creștere față de 2018 | 1.240.712 lei în scădere față de 2018 | 1.271.234 lei | 172.671 lei | 203.571 lei | 1 |
| 2018 | 35.425 lei în scădere față de 2017 | −9.178 lei în scădere față de 2017 | 1.408.796 lei în scădere față de 2017 | 1.271.234 lei | 330.218 lei | 193.034 lei | 1 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 161.878 lei în creștere față de 2016 | 103.075 lei în creștere față de 2016 | 1.416.924 lei în creștere față de 2016 | 1.299.200 lei | 319.558 lei | 202.212 lei | 4 |
| 2016 | 69.600 lei | 65.122 lei | 1.408.094 lei | 1.299.568 lei | 207.285 lei | 99.137 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
