CĂTĂDANCAT S.R.L.

CĂTĂDANCAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38991881, Nr. Reg. Com. J20/305/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 8 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. IULIU MANIU, NR.9. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CĂTĂDANCAT S.R.L.
CUI
38991881
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/305/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 martie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. IULIU MANIU, NR.9
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2024, CĂTĂDANCAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.019.296 lei, o pierdere netă de 104.541 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 560.742 lei2019 · Cifra de afaceri: 883.617 lei2020 · Cifra de afaceri: 541.359 lei2021 · Cifra de afaceri: 732.266 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.064.055 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.039.005 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.019.296 lei2018 · Profit net: 170.868 lei2019 · Profit net: 98.307 lei2020 · Profit net: 61.778 lei2021 · Profit net: 267.447 lei2022 · Profit net: 61.817 lei2023 · Profit net: 112.088 lei2024 · Profit net: −104.541 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 560.742 lei20182019: 883.617 lei20192020: 541.359 lei20202021: 732.266 lei20212022: 1.064.055 lei1,1 mil.20222023: 1.039.005 lei20232024: 1.019.296 lei1,0 mil.2024
Profit net lei
2018: 170.868 lei20182019: 98.307 lei20192020: 61.778 lei20202021: 267.447 lei267 mii20212022: 61.817 lei20222023: 112.088 lei20232024: −104.541 lei−105 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CĂTĂDANCAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.019.296 lei în scădere față de 2023 −104.541 lei în scădere față de 2023 537.068 lei în creștere față de 2023 13.275 lei 308.246 lei −215.547 lei 9 în creștere față de 2023
2023 1.039.005 lei în scădere față de 2022 112.088 lei în creștere față de 2022 292.542 lei în creștere față de 2022 10.933 lei 326.566 lei 44.957 lei 8 în scădere față de 2022
2022 1.064.055 lei în creștere față de 2021 61.817 lei în scădere față de 2021 189.681 lei în scădere față de 2021 8.632 lei 106.711 lei −74.338 lei 9 în scădere față de 2021
2021 732.266 lei în creștere față de 2020 267.447 lei în creștere față de 2020 227.909 lei în scădere față de 2020 12.268 lei 814.241 lei 598.600 lei 11 în creștere față de 2020
2020 541.359 lei în scădere față de 2019 61.778 lei în scădere față de 2019 238.170 lei în creștere față de 2019 15.087 lei 554.236 lei 331.153 lei 9 în scădere față de 2019
2019 883.617 lei în creștere față de 2018 98.307 lei în scădere față de 2018 134.965 lei în creștere față de 2018 24.945 lei 379.395 lei 269.375 lei 10 în scădere față de 2018
2018 560.742 lei 170.868 lei 23.638 lei 149 lei 194.557 lei 171.068 lei 12

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare