CATADI MEDIA PRODUCTION S.R.L.

CATADI MEDIA PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40382112, Nr. Reg. Com. J12/31/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. G-RAL TRAIAN MOŞOIU, NR.42-44, SC.2, ET.1, AP.36, cod poștal 400132. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CATADI MEDIA PRODUCTION S.R.L.
CUI
40382112
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/31/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. G-RAL TRAIAN MOŞOIU, NR.42-44, SC.2, ET.1, AP.36
Cod poștal
400132
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, CATADI MEDIA PRODUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.600 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 42.962 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.880 lei2021 · Cifra de afaceri: 62.014 lei2022 · Cifra de afaceri: 68.696 lei2019 · Profit net: 21.668 lei2020 · Profit net: −73.539 lei2021 · Profit net: −7.771 lei2022 · Profit net: 13.109 lei2023 · Profit net: −14.305 lei2024 · Profit net: −3.021 lei2025 · Profit net: −3.600 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.962 lei20192020: 23.880 lei20202021: 62.014 lei20212022: 68.696 lei69 mii2022
Profit net lei
2019: 21.668 lei22 mii20192020: −73.539 lei−74 mii20202021: −7.771 lei20212022: 13.109 lei20222023: −14.305 lei20232024: −3.021 lei20242025: −3.600 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CATADI MEDIA PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.600 lei în scădere față de 2024 80.225 lei în creștere față de 2024 195 lei 12.772 lei −67.258 lei —
2024 — −3.021 lei în creștere față de 2023 78.955 lei în creștere față de 2023 2.525 lei 12.772 lei −63.658 lei —
2023 — −14.305 lei în scădere față de 2022 78.263 lei în creștere față de 2022 4.855 lei 12.771 lei −60.637 lei —
2022 68.696 lei în creștere față de 2021 13.109 lei în creștere față de 2021 75.077 lei în scădere față de 2021 18.028 lei 10.717 lei −46.332 lei —
2021 62.014 lei în creștere față de 2020 −7.771 lei în creștere față de 2020 127.304 lei în scădere față de 2020 36.939 lei 30.923 lei −59.442 lei 1 în scădere față de 2020
2020 23.880 lei în scădere față de 2019 −73.539 lei în scădere față de 2019 127.706 lei în creștere față de 2019 66.103 lei 21.501 lei −51.671 lei 2
2019 42.962 lei 21.668 lei 96.120 lei 95.267 lei 22.721 lei 21.868 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare