CĂTĂLIN MOROŞANU SPORTS S.R.L.

CĂTĂLIN MOROŞANU SPORTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42219678, Nr. Reg. Com. J23/6819/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9311 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CHIAJNA COM. CHIAJNA, STR. VESELIEI, NR.5, cod poștal 077040. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CĂTĂLIN MOROŞANU SPORTS S.R.L.
CUI
42219678
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/6819/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CHIAJNA COM. CHIAJNA, STR. VESELIEI, NR.5
Cod poștal
077040
Cod CAEN
9311
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, CĂTĂLIN MOROŞANU SPORTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.448 lei, o pierdere netă de 21.293 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 479.172 lei2023 · Cifra de afaceri: 372.469 lei2024 · Cifra de afaceri: 108.177 lei2025 · Cifra de afaceri: 129.448 lei2020 · Profit net: −18.506 lei2021 · Profit net: −2.670 lei2022 · Profit net: −26.096 lei2023 · Profit net: 4.562 lei2024 · Profit net: −45.217 lei2025 · Profit net: −21.293 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 479.172 lei479 mii20202023: 372.469 lei20232024: 108.177 lei20242025: 129.448 lei129 mii2025
Profit net lei
2020: −18.506 lei20202021: −2.670 lei20212022: −26.096 lei20222023: 4.562 lei5 mii20232024: −45.217 lei−45 mii20242025: −21.293 lei−21 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CĂTĂLIN MOROŞANU SPORTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 129.448 lei în creștere față de 2024 −21.293 lei în creștere față de 2024 190.662 lei în scădere față de 2024 — 81.642 lei −109.020 lei 2 în creștere față de 2024
2024 108.177 lei în scădere față de 2023 −45.217 lei în scădere față de 2023 197.380 lei în scădere față de 2023 — 109.652 lei −87.728 lei 1 în scădere față de 2023
2023 372.469 lei 4.562 lei în creștere față de 2022 212.607 lei în creștere față de 2022 — 170.096 lei −42.511 lei 2 în creștere față de 2022
2022 — −26.096 lei în scădere față de 2021 103.756 lei în creștere față de 2021 — 56.683 lei −47.073 lei 1
2021 — −2.670 lei în creștere față de 2020 40.941 lei în scădere față de 2020 — 19.965 lei −20.976 lei —
2020 479.172 lei −18.506 lei 55.156 lei — 36.850 lei −18.306 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare