CATRAISA ESENTIAL CONSTRUCT S.R.L.

CATRAISA ESENTIAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 42376494, Nr. Reg. Com. J2020000232522. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT DRĂGĂNEASCA COM. ULMI, STR. APUSULUI, NR.111, cod poștal 087232. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CATRAISA ESENTIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42376494
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000232522
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2020
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT DRĂGĂNEASCA COM. ULMI, STR. APUSULUI, NR.111
Cod poștal
087232
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CATRAISA ESENTIAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 76.826 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 55.875 lei2021 · Cifra de afaceri: 12.691 lei2020 · Profit net: −34.914 lei2021 · Profit net: −27.378 lei2022 · Profit net: −18.576 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −100 lei2025 · Profit net: 76.826 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 55.875 lei56 mii20202021: 12.691 lei13 mii2021
Profit net lei
2020: −34.914 lei−35 mii20202021: −27.378 lei20212022: −18.576 lei20222023: 0 lei20232024: −100 lei20242025: 76.826 lei77 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CATRAISA ESENTIAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 76.826 lei în creștere față de 2024 3.953 lei în scădere față de 2024 — 11 lei −3.942 lei —
2024 — −100 lei în scădere față de 2023 80.779 lei — 11 lei −80.768 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 80.779 lei în creștere față de 2022 — 111 lei −80.668 lei —
2022 — −18.576 lei în creștere față de 2021 80.699 lei în creștere față de 2021 — 31 lei −80.668 lei 1
2021 12.691 lei în scădere față de 2020 −27.378 lei în creștere față de 2020 62.099 lei în creștere față de 2020 — 7 lei −62.092 lei 1 în scădere față de 2020
2020 55.875 lei −34.914 lei 38.859 lei 125 lei 4.020 lei −34.714 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare