CAVA CONCEPT MANUFACTURE S.R.L.

CAVA CONCEPT MANUFACTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39581090, Nr. Reg. Com. J2018009552400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7411 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 5 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, PȚA NAŢIUNILE UNITE, NR.3-5, BL.B2, SC.1, ET.5, AP.28, cod poștal 040012. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAVA CONCEPT MANUFACTURE S.R.L.
CUI
39581090
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018009552400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, PȚA NAŢIUNILE UNITE, NR.3-5, BL.B2, SC.1, ET.5, AP.28
Cod poștal
040012
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7411
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, CAVA CONCEPT MANUFACTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.800 lei, o pierdere netă de 35.759 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 62.409 lei2021 · Cifra de afaceri: 108.580 lei2022 · Cifra de afaceri: 105.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.960 lei2024 · Cifra de afaceri: 110.110 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.800 lei2018 · Profit net: −2.425 lei2019 · Profit net: −300 lei2020 · Profit net: 40.154 lei2021 · Profit net: 23.623 lei2022 · Profit net: 66.740 lei2023 · Profit net: 2.165 lei2024 · Profit net: 39.479 lei2025 · Profit net: −35.759 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 62.409 lei20202021: 108.580 lei20212022: 105.000 lei20222023: 12.960 lei20232024: 110.110 lei110 mii20242025: 20.800 lei21 mii2025
Profit net lei
2018: −2.425 lei'182019: −300 lei'192020: 40.154 lei'202021: 23.623 lei'212022: 66.740 lei67 mii'222023: 2.165 lei'232024: 39.479 lei'242025: −35.759 lei−36 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CAVA CONCEPT MANUFACTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.800 lei în scădere față de 2024 −35.759 lei în scădere față de 2024 42.574 lei în creștere față de 2024 1.210 lei 12.271 lei −29.093 lei 1
2024 110.110 lei în creștere față de 2023 39.479 lei în creștere față de 2023 1.688 lei în creștere față de 2023 1.547 lei 46.286 lei 46.145 lei 1
2023 12.960 lei în scădere față de 2022 2.165 lei în scădere față de 2022 562 lei în scădere față de 2022 1.885 lei 5.342 lei 6.665 lei 1
2022 105.000 lei în scădere față de 2021 66.740 lei în creștere față de 2021 4.408 lei în creștere față de 2021 2.223 lei 28.586 lei 26.401 lei —
2021 108.580 lei în creștere față de 2020 23.623 lei în scădere față de 2020 3.258 lei în scădere față de 2020 2.560 lei 62.150 lei 61.452 lei —
2020 62.409 lei 40.154 lei în creștere față de 2019 3.810 lei în creștere față de 2019 2.898 lei 38.741 lei 37.829 lei —
2019 — −300 lei în creștere față de 2018 2.610 lei în creștere față de 2018 — 85 lei −2.525 lei —
2018 — −2.425 lei 2.420 lei — 195 lei −2.225 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare