CAVA ESTATE S.R.L.

CAVA ESTATE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40928932, Nr. Reg. Com. J2019001673351. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. URANUS, NR.9, CAMERA 1, cod poștal 307220. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CAVA ESTATE S.R.L.
CUI
40928932
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001673351
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. URANUS, NR.9, CAMERA 1
Cod poștal
307220
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, CAVA ESTATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 51.463 lei, o pierdere netă de 77.088 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2019202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.807.895 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.656.546 lei2023 · Cifra de afaceri: 474.505 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.806 lei2025 · Cifra de afaceri: 51.463 lei2019 · Profit net: −29.234 lei2020 · Profit net: 1.338.183 lei2021 · Profit net: 1.270.155 lei2023 · Profit net: 282.732 lei2024 · Profit net: −68.160 lei2025 · Profit net: −77.088 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.807.895 lei20202021: 4.656.546 lei4,7 mil.20212023: 474.505 lei20232024: 99.806 lei20242025: 51.463 lei51 mii2025
Profit net lei
2019: −29.234 lei20192020: 1.338.183 lei1,3 mil.20202021: 1.270.155 lei20212023: 282.732 lei20232024: −68.160 lei20242025: −77.088 lei−77 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CAVA ESTATE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 51.463 lei în scădere față de 2024 −77.088 lei în scădere față de 2024 627.083 lei în scădere față de 2024 4.946.683 lei 991.068 lei 5.310.668 lei —
2024 99.806 lei în scădere față de 2023 −68.160 lei în scădere față de 2023 662.534 lei în creștere față de 2023 4.914.697 lei 1.135.593 lei 5.387.756 lei —
2023 474.505 lei în scădere față de 2021 282.732 lei în scădere față de 2021 219.517 lei în scădere față de 2021 5.018.878 lei 656.555 lei 5.455.916 lei 1 în scădere față de 2021
2021 4.656.546 lei în creștere față de 2020 1.270.155 lei în scădere față de 2020 3.897.438 lei în scădere față de 2020 4.274.459 lei 1.805.679 lei 2.182.700 lei 2 în creștere față de 2020
2020 2.807.895 lei 1.338.183 lei în creștere față de 2019 4.888.655 lei în creștere față de 2019 5.285.057 lei 914.547 lei 1.310.949 lei 1
2019 — −29.234 lei 3.275.169 lei 3.053.395 lei 194.540 lei −27.234 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare